Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mit magával be a kórházba...

Ki mit magával be a kórházba szülésnél?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amik kelleni fognak a babának és nekem?
2019. márc. 12. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon erősen kórházfüggő!


Kaptam egy listát a szülésznőtől


Neked a hétköznapi dolgokon felül


Sok víz

Betét

A törölköző színes legyen és 2 db

Én vittem bimbóvédőt krémet is


Babának

Minden:

Ruha

Pelenka( nálunk csak mi pelenkáztuk)

Krém

Popsitörlő

Stb

2019. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem még a popipárna is hasznomra vált.

Babának pedig egy plusz takaró.

2019. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szinte bárhol elérhető lista jó. Azon felül, ami nekem hasznos volt, az az eldobható pelenkázóalátét. Akár a baba alá is, hogy a pólya ne legyen pisis/kakis (még gyakorlott anyukánál is előfordul), illetve magam alá is tettem, hiszen nincs kapacitás naponta akár többször is cserélni a véres lepedőt. Az első pár napban meg hát volt gond...

Amit nem vittem, de kellett és sos ugrasztottam boltba érte az embert, az a bimbóvédő. Mondjuk utána sem lett jobb, de legalább megnyugodtam, hogy én megpróbáltam.

2019. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami biztos, hogy mindenhol praktikus ha külön szülőszobai és gyermekágyas csomagot is összeállítasz, de hogy ebben mi legyen, az nagyon kórház függő. Van ahova még a pelenkát is neked kell vinned, van ahova meg még hálóing sem kell, mert a kórháziban kell lenned.

Érdeklődd meg ahol szülni fogsz.

2019. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!