Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a mentőt hívom szülésnél,...

Ha a mentőt hívom szülésnél, bármelyik kórházba elvisz, vagy csak a körzetibe?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvizsgál, ha sürgősnek ítéli akkor a legközelebbibe visz, ha van még idő, akkor elvisz oda hol a dokid van.
2014. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
néhány éve kellett a kis könyv hátuljába néhány sor a fogadott dokitól és a pecsétje, hogy kéri, hogy az x kórházba vigyenek. Így vittek csak az adott kórházba, különben nem volt választási lehetőség, csak az ügyeletre vittek be.
2014. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, majdnem mindig a körzetibe visznek. Régen is, amikor a kiskönyv hátuljában volt az orvostól néhány sor meg pecsét, nem mindenkit vittek a választott kórházba.
2014. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én úgy tudom, és az infóm tavaly novemberi, hogy a mentő csak és kizárólag a körzetileg illetékes kórházba visz, ha az anyuka máshová akar menni, akkor magának kell bemennie. Ezt a fülem hallatára magyarázták a kórházban egy kismamának, úgyhogy eléggé biztos az infó.
2014. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem beirta kiskönyvbe a doki,hogy ő hol vár. Hogy szülésre előjegyezve az xy kórházban.Egyébként az ügyeletesbe vitt volna. Mivel az elsőnél veszélyeztetett voltam,igy mentővel kellett bemennem,bármi történjék is.Kocsink meg nincs,éjjel meg nem fogok 5 percesekkel családnak telefonálni,hogy gyertek értem. (messze laknak a szülők, nem volt rá lehetőség,ha megvárom,hogy elérjenek értem,lehet meg is születik a kcsi)
2014. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!