Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A ti férjetek bent volt a...

A ti férjetek bent volt a szülésnél vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Bent volt mindkettőnél
2019. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Csaszar volt kulfoldon, vegig bent lehet.
2019. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
1szer nem tudott, 2szer ott volt.
2019. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen,hatalmas élmény volt neki. Ha lesz tesó, akkor is bent lesz.
2019. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Az elsőnél bent volt, de nem végig, a kitolásnál már az ájulás határán volt, így kiküldtem, nehogy még a végén őt kelljen felmosni a padlóról. A másodiknál a szülőszoba ajtajában drukkoltak a fiunkkal.
2019. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Bent volt, végül császároztak, nézte végig a műtőablakon át, ő kapta meg először a babát. Mindkettőnknek jó élmény volt, annak ellenére, hogy én maximálisan elzárkóztam az apás szüléstől kb. a terhesség feléig. Vajúdás közben és utána a lábadozóban is nagy segítség volt egyébként.
2019. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen bent volt.

Az utolsó pillanatig nem volt benne biztos hogy be akar e jönni, én meg teljesen ráhagytam ezt a döntést.

A vajúdóban ott volt velem, majd egyszer csak mondta a szülésznő hogy apuka hozza a táskát, majd azon kaptuk magunkat hogy a szülőszobán fogja a kezem :D

Nagyon jól esett hogy ott volt :)

2019. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Én nem akarom, h bent legyen. Nekem ez túl intim és "gusztustalan", úgyértem nem akarom , h vérben izzadva lásson. Biztos elmenne a kedve tőlem, mint nő.
2019. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Egy részből bántam, másrészről meg nem, hogy nem volt ott. Anyukám és anyósom volt bent mindkettő szülésemnél és őket eléggé megrázta. Mivel császár lett mindkettő az őrzőben már bent volt velem apuka is. De úgy láttam rajta, hogy ez is eléggé megviselte mert sírt és sajnált, hogy nem tudott nekem "segíteni" a fajasok alatt. Viszont abból a részből nem bántam, hogy nem látta mindazt amit nem akartam. Vér, magzatvíz stb... Ha lesz harmadik baba ami csak császár lehet, másképp nem is lesz a dolog.
2019. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy beszéltük meg hogy bent lesz, de sürgősségi császár lett így oda nem is engedték volna be.
2019. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!