Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az 5 perces fájások után még...

Az 5 perces fájások után még kb mennyi idő a szülés?

Figyelt kérdés
Mikor tolnak át a szülőszobába? Mindenki azt mondja, hogy az ötperces fájásoknál induljunk kórházba. Akkor már a szülőszobába tesznek? Szóval hogy zajlik ez a része?
2008. nov. 10. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez mindenkinél változó. Én 5-7 perces fájásoknál indultam a kórházba du 4kor. Este 9-re lett 1-2 perces a fájásom, akkor mentünk a szülőszobára. Hajnali 1 kor született a lányom. Szóval van időd, de van akinek 2-3 óra alatt kibújik a baba. Szép szülést!
2008. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ez engem is érdekelne, nemsokára szülök. Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2008. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kapásból 5 perces fájásokkal indult az egész történet hajnali egy órakor, és reggel 3/4 9-kor született meg a kisfiam.
2008. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem voltak 5 perces fájásaim hanem egyből 2-3 percesek.Eltartott a teljes vajúdás igy is 5-6 órán át.

Attól függ ki milyen gyorsan tágul.

Minden jót.

2008. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Én is 4-5 percesekkel mentem kórházba reggel 7kor, és csak este 19.30-kor lett meg baba. Nme tágultem, így is a doki segített rá du. 16-kor. Nélküle ki tudja még meddig eltartott volna!
2008. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem éjfél után ment el a magzatvizem és olyan 1 óra felé kezdőttek a fájások de akkort már egy újnyira ki voltam tágulva,3 órakort jött a doki,és 3 óra 20 perckort megszületett a kislányom,a dokim azt monta attol függ ki hogyan tud és mien gyorsan tud kitágulni,én még méh összehúzot sem kaptam utánna,abban bízom hogy most is így lessz:33 hetes kismama.Üdv.
2008. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit javitanák még amit az előbb írtam hogy másfél újnyira voltam kinyilva nem eggy.33 hetes kismama.
2008. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!