Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nőnek akkor is kitágul...

A nőnek akkor is kitágul "lent", ha császárral születik meg gyermeke? valamint a has lehet újra feszes, vékony szülés után 1hónappal?

Figyelt kérdés

hali, ugyan nem vagyok terhes,de már mondhatni abban a korban vagyok ,hogy vállalhatnék gyereket. Mindig is érdekelt,hogy pl az a nő aki direkt császárt akar annak is csinálják végig a "tágítást?" . Én ettől rettegek , az vagyok akinek egy ujjat és ne tovább ,kettő már feszül...és soha nem akarnék "kitágulni" még ha összevarják is..

a másik meg láttam sok lányt aki szült,azután soha többé nem volt olyan szép alakja mint előtte. Bár véknyak ,de a hasuk ilyen plöttyedt maradt.Ez mindenkinl így van?


2019. márc. 28. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem tágul ki, mert ugye nem a hüvelyen keresztül jön ki a gyerek. Nem is tágítanak. A has állapota nagyrészt genetika, de lehet korrigálni.
2019. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert mondta egy barátnőm aki amúgy császároztak és azt is kért,hogy szülés előtt azért az orvos erőltette,hogy de legyen természetes úton és valami tágító infúziót vagy mit adtak neki...meg próbálták tágítani,de órák után is alig tágult ezért maradtak a császárnál. és engem már a gondolat is kikészít,hogy egyáltalán feszegetik..nőgyógyásznál is egyszer volt ultrahngon ,hát azt hittem elájulok...:D
2019. márc. 28. 11:13
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Nézd, olyan orvost kell választani, aki nem erőlteti a természetes szülést, ha egyszer megegyeztetek a programcsászárban. Ha pedig nem hajlandó "ok nélkül" megcsászározni, akkor keresni kel mást.
2019. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, a teherbeeséshez előbb szexelni kell, és a legtöbb férfi pénisze vastagabb, mint két ujjad.
2019. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Alig tágultam, és nem volt lehetőségem csaászárra.

Térddel préselte a dokinőm a hasam, az ügyeletes doki meg kézzel tágított.

Köszi, jól van a hüvelyem, semmi bajom, a hasam sem plöttyedt.


Szerintem te nagyon messze vagy még a gyerekvállalástól. Nagyon tudatlan vagy, és el vagy tévedve bizonyos kérdésekben.

Pl a hüvely izmokból áll. Van egy olyan csodálatos tulajdonsága, hogy kitágul, majd visszaáll az eredeti méretére.

A másik: a császár egy komoly hasi műtét, egyáltalán nem a könnyebbik megoldás. És lehet, hogy a vágás helye örökké fájni fog...

És még nagyon sok téma van, amiben tájékozatlan vagy. Ne 1 ember szavát vedd szentírásnak, hanem tájékozódj!!!

2019. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért leszel tág, mert hüvelyi úton szülsz. A 9 hónap alatt a baba súlya nyomódik a hüvelynek, ez okozhat tágulást azoknál, akiknek gyengébb a hüvelyfala. Látszik sokan nincsenek ezzel képben. Amúgy ott a kriston intim torna megelőzés gyanánt is jó.
2019. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, a méhszájat tágítják olyankor, nem a hüvelyét... Az elég rugalmas ahhoz, hogy kijöjjön rajta a gyerek.

Ennyi ésszel inkább még ne legyen gyereked, hiába vagy benne a korban.

2019. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Csak, úgy mondom, hogy hüvelyi szülésem volt, szűkebb lettem, mint terhesség előtt voltam.


Az első 1 évben plötyi volt a hasam, de rengeteget edzettem rá, és full kockás az egész hasam.


A barátnőm akinek sürgősségi császára volt, rengeteget panaszkodik, hogy baromi tág lenn, nem élvezi a szexet, még másfél évvel szülés után is becsurran neki a pisi. A hasa olyan mint aki 3as ikreket szült, mondjuk ő nem is tornázott rá, mert a heg miatt képtelen volt, a mai napig nem bír egy felülést megcsinálni, mert fáj neki a műtét helye.


Ha választhatnék sem választanám a császárt a tapasztalataim után.

2019. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
🤣És hogy szexszeltél eddig, ha csak egy ujj fér be???
2019. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

"mondhatni abban a korban vagyok ,hogy vállalhatnék gyereket"

Még ne, ha ez a legnagyobb gondod.

2019. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!