Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden a női klinikán...

Szegeden a női klinikán kilyukasztják, ill. szúrják az újszülött lányom fülét, ha kérem?

Figyelt kérdés
Nekünk kell vinni fülbevalót, vagy ott is adnak orvosi fémből és mennyibe kerül?
2010. júl. 5. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem, azt mondták, hogy megcsinálják, de nem szívesen, mert meg kellene várni legalább az első védőoltásokat, de minimum a gyermekágyi időszak végét. Mi végül 2 hónapos korában lyukasztattuk ki egy védőnővel 3000 ft. volt, 4000-ért házhoz is megy. 2 percig sírt, utána jókedvű volt. Nem bántam meg, hogy nem 2 naposan tettük ugyanezt. Ha gondolod és írsz privit, meg tudom adni a védőnő telefonszámát.
2010. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A 2 éves lányomnak anno 2 hónaposan lőtték ki és úgy ordított, hogy a szívem szakadt meg. Lefogták és lőtték. A te védőnőd szúrta? Nem tudtam, hogy meg kell várni a védőoltásokat. Majd én is rákérdezek.
2010. júl. 5. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem az én védőnőm, de ismerős (együtt voltunk buszos kiránduláson). A férjem fogta le, miközben én beszéltem hozzá, tényleg csak egy kicsit sírt, utána, mintha nem is történt volna semmi. Állítólag az első pár hétben nagyon könnyen elkapnak mindenféle fertőzést a babák. Én utólag azért nem bántam meg, hogy nem a klinikán csinálták, mert láttam, hogy mekkora higiénia van ott:((
2010. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az orvos lyukasztotta egy kislánynak,az anyuka ki is jött a vizsgálóból,a kislány üvöltött és tiszta vér volt a füle.

Én ezért döntöttem úgy hogy átlövetem,és nem is bántam meg.

Csak szájbiggyesztés volt,és nem is gyulladt be.

2010. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félreértettem a kérdést. Nem, a védőnő nem szúrta, lőtte:) A klinikán csak szúrni tudnak szerintem.
2010. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már bocs hogy nem a kérdésedre válaszolok,az én kislányomnak 4 naposan a hazamenetel előtt szúrták ki a klinikán,meg se kottyant neki,épphogy csak nem aludt közben.Szerintem minél hamarabb szúrják ki annál kevésbé fáj a babának.
2010. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb korba se fáj nekik,csak ahogy kattan a gép,meg le vannak fogva,attól megijednek.
2010. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó, lőttek neked már fület? Nekem igen, kétszer is, és fájt. Utána meg pláne, de lehet, hogy csak az én fülem ilyen. Ezért nincs kilyukasztva a 2 éves lányom füle egyenlőre. Kozmetikus nem is ajánlja ilyen korán, mert növésbe van a fülcimpa, később nem biztos, hogy ott lesz a lyuk ahol lennie kellene.
2010. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Lehet, hogy nem kozmetikus véleményét kell megkérdezni egészségügyi dolgokban, hanem olyat, aki ért hozzá. A kozmetikusok sajnos hajlamosak bőrgyógyásznak, meg védőnőnek, orvosnak képzelni magukat,pedig csak szinte egy 6-10 hónapos tanfolyam a kozmetikus képzés.

Én több hozzáértő emberrel is konzultáltam, mindegyik egyöntetűen azt mondta, hogy 2-3 hónapos környékén a legideálisabb. akkor még nem zavarja annyira a fülbevaló, nem tépkedi így nem gyulladhat be. Én nem bántam meg, hogy időben megcsináltattam. A lyuk pedig nagyon jó helyen van és ott is marad:)

2010. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem képzeli magát orvosnak, csak józan paraszti esze van- nem okoz fájdalmat egy kicsinek. De a te gyereked fülével azt csinálsz amit csak akarsz.
2010. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!