Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig lesz még kellemetlen a...

Meddig lesz még kellemetlen a pisiles?

Figyelt kérdés

Csaszar utan vagyok 8 nappal, azt tudtam h a kateter miatt az elso nehany pisiles fajni fog, de meg mindig eleg hulye erzes... nem faj, de azert....

Mas is volt igy vele?



2019. ápr. 19. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő után 3 hétig csípett. Utána egyik napról a másikra vége volt. Kitartás! 😊
2019. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Huvelyi uton szultem, de katetereztek egyetlen alkalommal vajudas alatt rovid ideig, es meg honapokig fajt, csipett, utana is lassan mult el, kb. 1 ev volt, mire feltunt, hogy egy ideje egyszer sem ereztem. En ezen nagyon meg voltam lepve, nem gondoltam volna, hogy ez ilyen lassan is tud gyogyulni, soha senki nem emlitette.
2019. ápr. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Honapokig fajt, kb majd fel evig ereztem a húgycsovemet.
2019. ápr. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elso csaszarnal olyan 1,5 hetig, tozegafonya kapszulat szedtem, talán az is segített, hogy el múljon. Az első pár nap volt szörnyű, mindig attól rettegtem, hogy nem erek ki wc-re, ha messzebb lett volna a wc vagy várnom kell lehet történt volna baleset.


Második csaszarnal egyáltalán nem volt ilyen, pedig féltem azért tőle. Ott mikor kezdődtek a fajasok (4 napig próbáltak visszatartani) rögtön elkezdtem szedni a tozegafonya tablettát.

2019. ápr. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Női úton szültem és nem katétereztek.

Hanem vákuummal szedték ki a lányomat.

A hat hetes kontrollon még éreztem hasonlót.

2019. ápr. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Női= hüvelyi


Diktáló belejavított és nem vettem észre 😩

2019. ápr. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt két órával később kiszedték a katétert, nekem csak az első pisilés volt rossz. A tőzegáfonyát én is ajánlom.
2019. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt utána, inkább azt nem érzékeltem, hogy már nagyon teli van a hólyagom és pisilésnél éreztem, hogy már mennyire feszült.
2019. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, nagyon jó orvosom volt, mindkét császárom jól sikerült és hamar gyógyultam. A katétert is a dokim rakta fel.
2019. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 éves a lànyom. Még mindig kellemetlen a pisilés néha,főleg ovu környékén. Mintha ki akarna esni a húgyhólyagom...

Voltam dokinál,az asszisztenssel együtt kinevettek kb...Persze,nem nekik fáj.

2019. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!