Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 23 éves nő vagyok. Bepisilek...

23 éves nő vagyok. Bepisilek ha nagyon nevetek, ez mindig is így volt, nagyon kellemetlen, pedig nincs szervi bajom. Van valaki ugyan ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
Mindig megoldottam valahogy a szituációt, de gondolhatjátok milyen kellemetlen. :( Most mertem elmenni ezzel urológushoz nem rég, aki azt mondta ez valami idegpálya probléma, hogy nevetés közben elereszt a záróizom hiába próbálom megelőzni. Szóval nem tudnak mit kezdeni vele. Más inkontinencia problémám nincs, futás, köhögés, tüsszentés stb. közben nincs ilyen bajom, kizárólag nevetéskor.

2018. jún. 24. 20:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak pár csepp, hanem konkrétan bepisilek...
2018. jún. 24. 20:33
 2/13 anonim válasza:
62%

Voltál már nőgyógyásznál?

Ha nem ajánlom hogy menj el.

Szép estét!:)

2018. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Kevesebbet neveteljél, több komolyságot!

Szép napot!

2018. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg ki kéne kérnem erről több orvos véleményét is, nőgyógyászét meg másik urológusét hátha valaki tud is rá mondani valamit.
2018. jún. 24. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Vannak mások is így, nyugodj meg, nem vagy ilyen jellegű gonddal egyedül. Tudom, nem vigasztal, maximum minimálisan, ha tudod, másnak is vannak efféle gondjai. A lényeg, megfelelően kell lereagálni ezeket, a hozzád közelállók előtt nem szégyellni.

A mindig is így voltból arra gondolok, ez gyerekkor óta van így. Szüleid tettek valamit az ügy érdekében?

2018. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amióta erre emlékszem (általános iskola alsó), nem osztottam meg a szüleimmel meg senkivel. Azóta se osztom meg senkivel, a barátaimmal se, mert ez gáz, inkább palástolom. Szerencsére elég jó a problémamegoldó képességem, valahogy mindig kivágtam magam a szituációból (miért öltözöm át stb.) De nagyon félek, hogy egyszer nem fog menni, és olyan szituációban történik meg amit nem tudok sehogy megoldani, és borzasztóan kellemetlen lesz, ezért szeretnék megoldást találni rá :(
2018. jún. 24. 21:31
 7/13 007 fröccs válasza:
29%
Én be pisiltetnélek xd
2018. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Intim torna
2018. jún. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
24%
Én megnevetettnélek :P
2018. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Akkor pelenkán kéne gondolkoznod ne hogy a bugyiba menyen be a pisi
2018. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!