Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál èrdemes szülèsznőt...

Császárnál èrdemes szülèsznőt fogadni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En nem fogadtam, ugy ereztem teljesen folosleges es most, hogy tul vagyok rajta meg mindig igy gondolom. Az eg vilagon semmit nem tett volna hozza az egeszhez. Viszont sokak fogadnak, ok biztosan tudnak irni az elonyeirol, de en teljesen foloslegesnek erzem. (Abszolut nem anyagi megfontolasbol)
2019. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a nőgyógyász is azt mondta felesleges.Igaza volt.Akik épp munkába voltak épp úgy figyeltek rám mintha az ő ,,anyukájuk" lettem volna.Lelkiismeretesek és kedvesek voltak.
2019. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minek?
2019. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Minek? Max feltesz egy katétert meg szúr egy branült. Én ezért biztos nem fizetnék.
2019. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ő ilyenkor megkatéterez, beszúr egy branült és beadja rajta az antibiotikumot. Ennyi.
2019. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt egy problémás csaszarom. Utána 1,5 évvel később ikreket szültem szinten császárral. Mivel sejthető volt, hogy lesznek problémák (voltak is) én fogadtam szilesznot. Nekem nagyon jó volt, de én előtte is, utána is sokat voltam kórházban. Nekem így sokat tudott segíteni.


Egy sima komplikációmentes (annak vart) császárhoz én nem fogadnék.

2019. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem kötekedésképp kérdezem, ne értsd félre, de egy komplikált császárnál mégis miben tud segíteni egy szülésznő? Ha gond van, azt úgy is az orvosnak kell megoldani. Max lelki támasz a kórházi napok alatt, nem?
2019. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem fogadtam. Császár előtt 2 hónapot kórházban voltam, ismertem minden szülésznőt es mind tündér volt, így feleslegesnek éreztem. Ha lett volna köztük bunkó, akkor meggondoltam volna, mert a beöntést, katétert nem gond ha nem egy hentes intézi, de nálunk tényleg nagyon kedves mindenki. Császár után nálam is voltak gondok, újra is műtöttek, de akkor is mindenki maximálisan odatette magát.
2019. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kórházfüggő.

Ahol mondjuk jól jön, ha VIP szobát szeretnél, azt ha a szülésznők intézik, vagy az aranyórára figyel, akkor fogadj.

2019. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem is emlékszem egyik császárnál se,hogy találkoztam volna szülésznővel. :) De ha azt mondjátok,biztos ő volt,aki a katétert+branült feltette.
2019. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!