Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen mi a protokoll...

Zalaegerszegen mi a protokoll HARÁNT/FERDE fekvésű magzatnál?

Figyelt kérdés

Be kell e feküdni hamarabb, császár időpontjával megvárják e 40. hetet? Bármilyen információ érdekel.

Köszönöm



2019. ápr. 29. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Szia. Nem tudom, hogy esetleg fogadott orvosod, szülésznőd van? Talán ők elmondják, hogy mi hogyan működik.ha nincs akkor nst-n kiváncsiskodj picit :) vagy még egy tipp, a védőnő. Ők elég sok mindent tudnak. :) remelem 1 mm-nyit tudtam segíteni :)
2019. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezer dologtól függ. Először is, hogy van-e mas probléma. Ezenfelül ki az orvos, mennyire telített az osztály, főorvos nincs-e szabin. Van doki, aki nen várja meg a 40 hetet,van aki azt is kivárja, hogy magától beinduljon és 1 hét túlhordást is enged. De ez sok tényezőtől fugg.
2019. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van fogadott orvosom, de csak jövőhéten megyek hozzá, mert szabin van,addig is egész nap ezen rágom magam.

32 hetes vagyok, az ultrahangon azt mondták még befordulhat, de végig így feküdt, szóval kicsit tartok tőle.

Én okos meg neki álltam a neten utána nézni, és elég sok rosszat olvastam.

2019. máj. 1. 07:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem egy baba volt a pocakban, 34 hétre születtek es a szülés napján is volt, aki megfordult. Reggel csináltak egy ellenőrző uh-t, fejvegu volt A es B magzat is, 3 óra múlva műtöttek, A már faros volt. Szóval befordulhat még. Ki a dokid?
2019. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!