Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik egy programozott...

Hogyan zajlik egy programozott császár?

Figyelt kérdés
Sziasztom. Úgy néz ki, hogy programozott császarom lesz (következő hónapban derül ki) és szeretném tudni, hogy ez pontosan hogyan zajlik? Elötte nap bekell feküdni a kórházba vagy az időpontra kell csak bemenni meg minden ilyen érdekel... Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 30. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Én előző nap befeküdtem, de nem volt kötelező. Lehetett volna aznap bemenni, de nyilván ott is van valamennyi óra, amennyivel előre be kell menni. Ezt majd úgy is elmondják. Nálam úgy volt, hogy előtte nap este 6 körül befeküdtem, másnap reggel hétkor kelnem kellett. Megcsináltak minden féle dolgot, amit meg kellett.( Pl: vizsgálatok, ilyesmi. )Aztán betoltak a műtőbe, és megszületett a kislányom. Nagyjából ennyi.
2019. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aznap reggel 6-ra kellett mennem. Kipakoktam a szobában, aztán volt adatfelvétel, nst, vizeletteszt. Mivel 2. voltam a műtéti rendben, ezért elég hamar megvolt a beöntés, infúzió bekötése. A katétert szerencsére csak akkor rakták fel, mikor már jött értem a műtősfiú. A műtőben az anesztes kérdezgetett, aztán megkaptam az érzéstelenítőt. Lefektettek, egyik kezem hozzám szorították egy lepedővel, másikra ment a vérnyomásmérő. A lábaimat leszíjazták és mellkas magasságban tettek elém egy paravánt. Utána a lábamat több helyen megböködték valamivel és kérdezték, hogy hideget érzek-e vagy meleget. Aztán elkezdték. Mikor kiemelték a picit, akkor éreztem egy kis rángatást, aztán felsírt az én gyönyörű kisbabám. Odahozták az arcomhoz, megpuszilgattam, aztán elvitték a férjemhez szőrkontaktra amíg engem összevarrtak. Utána hármasban voltunk, majd engem eltoltak az őrző e, a picit még a csecsemősökhöz.

Ez már a második császárok volt, jó volt, hogy nem hirtelen mentünk a műtőben, nem kellett kapkodni.

2019. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 7-re kellett bemennem, felvették az adatokat, majd várni kellett, mert foglalt volt a műtő. Adtak kúpot, és haaloinget, majd mondták, hogy ha végeztem zuhanyozzak le. Ezután ultrahangoztak, hátha befordult a fiam és megvizsgáltak. Bekötötték a branült, nst-ztek ès kaptam infúziót. Feltették a katétert, majd mentünk a műtőbe. Beadták az érzéstelenítőt, 10.22kor megszületett a fiam.
2019. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!