Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyivel jelentk...

Szülés előtt mennyivel jelentkezett nálatok hasmenés?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 39. hetet, már 2-3 napja minden étkezés után és éjszakánként is hasmenésem van. Összeszedtem valamit, vagy ez már azt jelenti, hogy valami alakul?


Köszi a válaszokat!


2019. máj. 1. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés indult így. Elég székrekedéses voltam akkoriban, de akkor reggel ment a hasam, újra és újra jött az inger, majd mikor kiürültem, àtment mensi görcsökbe, akkor ébredtem rá, hogy kezdődik, de én aznap (15 órával kèsőbb) meg is szültem.
2019. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel aznap reggel, de volt mellé tágulásos vérzésem és gyenge rendszertelen fájásaim, éjjel indult be rendesen.

Másodikkal 5-6 perces fájásoknál megrepedt a magzatburok, onnantól hányás-hasmenés, minden, addig semmi.

De mivel én extrém módon székrekedéses voltam terhesen pláne a 3. trimeszterben pláne a másodikkal, furcsa lett volna, ha napokkal előtte jelentkezik nálam.

De nálad hogy minden étkezés után is és éjszaka is napok óta, lehet inkább vírus (de ettől függetlenül beindulhat a szülésed még ma is...)

2019. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Böbe1990 ***** válasza:
100%
Nekem szülés előtt egy héttel minden nap ment a hasam. Most 25.-én meg is szültem :)
2019. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso gyereknel aznap volt koradelutan es ejjel folyt el a magzatviz (fajas nem volt meg akkor).

A masodik gyereknel nem volt.

A harmadik gyereknel inditottak a szulest, de lassan es akkor volt hasmenesem amikor a gyengebb, ritkabb fajasok kezdodtek.

2019. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsővel nem volt, a másodikkal a magzatvíz elfolyása előtt 3-4 nappal.
2019. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én egyáltalán nem voltam székrekedős, szerencsére ezt megúsztam. Éjjelente jobban, napközben kevésbé, de erős jóslóim is vannak, totál rendszertelenek, de nem gyengék. Jöhet a kisasszony akármikor, nagyon várjuk! :)
2019. máj. 1. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szules elotti nap, de akkor mar folydogalt a magzatviz is
2019. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!