Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima szülést vagy császárt...

Sima szülést vagy császárt választottátok?

Figyelt kérdés
Van itt olyan anyuka, akinek az első szülése császár lett, mert nagyon elhúzódott a vajúdás és nem tágult? Ha igen hogy alakult a mádik szülés? Sikerült simán vagy alapból császár lett?
2019. máj. 8. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vbac babám van 13 hónap korkülönbséggel.
2019. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Ez ilyen kivansagmusor vhol?


Felenk ha nincs egyeb egeszsegugyi kizaro ok, akkor a vabc-t preferaljak ennsok nof ismerek akinek siman osszejott a masodik de olyat is aki meg sem probalhatta sajna.

2019. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez ilyen kívánságműsor felénk. De én személy szerint nem bánom,hogy átadják a választás lehetőségét és nem minden áron de már csak azért is sima szülés. De mondom... Ez az én véleményem
2019. máj. 8. 16:29
 4/18 A kérdező kommentje:
1# Milyen okból lett császárod?
2019. máj. 8. 16:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Első babám császárral született, elhúzódó vajúdás és nagyon lassú tágulás után meg kellett császározni ,mert nem jól feküdt,nem tudtam volna megszülni.

Másodiknál befektettek a 39ik héten de vártak,hogy beinduljon a szülés,mivel nem indult be így megcsászároztak .

2019. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem indult el magától, zselével indítottak, 31 órát vajúdtam és 2 ujjig jutottam. Közben mekóniumos lett a magzatvíz is, sűrű, zöld volt, nagyon gyorsan ki kellett kapni őt. 1. voltam.
2019. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. máj. 8. 22:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Az első szülésem császár volt. 6 ujjnyira jutottam oxitocinnal, aztán megállt, mivel a baba feje se volt beilleszkedve megcsászároztak. A másodikat szerettem volna természetes úton megszülni és kialkudtam a dokimmal, hogy várjunk pár napot hátha megindul a szülés. 4 napot engedtek, aztán programcsászár lett. Utólag már nem bánom, nagyon jó élmény volt, nagyon kedvesek voltak velem végig, és odaadták a babát ahogy kivették. Nekem ez volt a lényeg. Átéltem azt az eufórikus boldogságot, amit sokak szerint csak hüvelyi szülésnél lehet érezni. Hihetetlenül boldog voltam, másnap már fájdalomcsillapító se kellett, szaladtam, teli voltam energiával. El volt vékonyodva a hegem, ez volt a fő oka a második császárnak. Az első császáromnál meg se mutatták a babám, pedig nem volt baja, ott ezt nem éltem át, sokkal gyengébb is voltam, volt egy kis depresszióm is utána.
2019. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Mivel hülye lennék indok nélkül hasi sebet vágatni magamon, egyértelmű volt, hogy ha nincs indikáció, akkor természetes szülés lesz. Így is lett, de egyébként a baba-mama barát kórházak felfogása egyet jelent azzal is, hogy indikáció nélkül nincs császármetszés.
2019. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Neked milyen indokból lett az első császár?
2019. máj. 9. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!