Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A természetes úton szülést...

A természetes úton szülést válasszam vagy a császárt? Melyikkel kevesebb a kockázat?

Figyelt kérdés
Első baba és nagyon félek, hogy természtes szülés esetén szétrepedtek és aranyerem lesz.
2018. okt. 26. 21:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
39%
Magyarországon nincs lehetőséged választani.ez van.ha nincs olyan dolig ami veszélyezteti te vagy a babád életét,akkir nem fognak kérésre császározni csak mert félsz hogy aranyered lesz.
2018. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Van lehetőség mindenre.
2018. okt. 26. 21:37
 3/46 anonim ***** válasza:
59%

Első, te hol élsz hogy nem tudsz róla hogy lehet választani?

Magánkórházban és magándokival lehet választani, nyilván itt fizetni is kell érte.

Minden szülés kockázatos, csak más típusú kockázatokkal jár a kettő. Egyénenként más lehet az előnyösebb. Orvossal konzultálj arról hogy a te esetedben melyik lehet a célravezetőbb.

2018. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos valóban lehet.

Császárom volt, de a természetest választanám. Nem is kérdés, hogy egy természetes folyamat vagy egy komoly hasi műtét legyen.

2018. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%

Aranyered a terhesség alatt is lehet.


Inkább lent pár öltés, ( ha muszáj), mint egy nagy hasi műtét


A szobatársam olyan császáros volt aki nagyon fitt. A másnapját akkor sem kívánom senkinek..


Én hüvelyi szüléssel 3 óra múlva fitten ( fésülködve tusolva..) látogatót fogadtam.


Persze a babára aktuálisan a császár kevésbé kockázatos, viszont hossaubbtávon bizonyított, hogy előnyösebb a hüvelyi szülés, ha normál lefolyású.


Én ok nélkül nem kérnék eg nagy hasi műtétből

2018. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
61%
Aranyered nem a szüléstől, hanem a terhességtől lesz:)
2018. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
71%
Lehet választani, magánkórházban biztosan, megvan ugye a terminus, de kapsz egy időpontot program császárra is, ha azt választanád. Államiban is van az a pénz, csak nehezebb elintézni, de sok ismerősöm megoldotta. Nem ítélkezem senki felett, mindenkinek a magánügye, hogyan szül. Én rettegek a szüléstől, a fájdalomtól, de egy hasi műtéttől még jobban tartok, így magamból kiindulva a természtest választanám, főleg, ha egészségügyileg semmi nem indokolja a császárt. És nem szabad elfelejteni, hogy a császárnál is lehetnek komplikációk és utóhatások (hegesedés, stb.).
2018. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 naomi91 válasza:
78%
Ha csak teheted válaszd a természetest. A császárral az jár,hogy hetekig tart a gyógyulás, és ha olyan ,, szerencsés " leszel mint én, hogy a műtét után rögtön kimegy belőled az érzéstelenítő érezni fogod ahogy húzódik össze a méhed, ami pokolian fáj. A termeszetesen szülő szobatársam már aznap járkált, én másnap azt hittam rosszul leszek csak míg felültem az ágyban.Azonkívül a tejem is csak három nap után jött meg és akkor is épp hogy csak volt. A természetesen szülőknek szinte azonnal beindult a tejelválasztás. A műtétem hetekig fájt, ami nem kicsitt nehezitette meg azt, hogy ellássam a babámat.Egy kis aranyér semmi ehez a műtéthez képest. De te döntesz, hogy hetekig leszneke folyamatosan, nem éppen kicsinek mondható fájdalmaid, vagy pár óra alatt letudod.
2018. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Ja, és az aranyér...

Ahogy írtam, császáros voltam, hát nem úsztam meg. Jó sokáig szenvedtem vele szülés után, mikor már nem is számítottam rá.

2018. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
30%

:) úristen mindig van egy ilyen kérdés, minden heten



Igen, jogod van hozza h megvegyed az orvosodat (annak is gratulalok előre) valaszthatsz is, de nem ertek par dolgot.


Minek varsz itt megerősítést? A császár FAJ marad heg, komplikaciod is lehet utana, normalis ember nem fog biztatni h kerd azt. (amugy sztem ha ez "normalis lenne - marmint h egyesek azt hiszik a nogyogyasz az aranyhal es lehet kivanni 3at- akkor az evolucio mar igy intezte vna)


Ez a fene nagy kivansagmusor is szanalmas. Es akkor csodalkoznak egyesek h micsoda hasznavehetetlen tarsadalomban elunk..?


Annak kell vagy jo, vagy indokolt a csaszar akinek az egeszsegugyi allapota vagy a babae megkoveteli (nem annak az anuszrozsajat felti...)



A huvelyi szules szinten FAJ, komplikaciod is lehet utana.


Gondolod hogy a terhessegtol nem lehet szules elott is aranyered? Es ha van?? Ez a xxi. szazad.. van ra hatekony kezeles, es inkabb a seggembe dugok 2hetig par kupot, mint egy hasi mutet.


Gondolod jobb egy hasi mutet amiben atvagjak a szerveid, a borod?


Valaszd azt. En osszetettem a két kezem a huvelyiert.. Az is lett, aranyerem azota se..

2018. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!