Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egy bababarát...

Szülés után egy bababarát kórházban, ha mindig ott van velem a baba mennyit fognak segíteni a nővérek? Úgy értem gondolom az első perctől azért nem egyértelmű mindenkinek hogy mit kell tenni. És ha éjjel sír bejönnek vagy hagyják a kismamát?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megkered oket, segiteni fognak. Azert hivjak bababaratnak, mert a baba a szules utan veled van, ha nincs semmi gond, de azert nem hagyjak magara az embert.
2008. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk úgy történt, hogy az első éjszakára kivitték a csecsemősök a babát, hogy kitudja magát pihenni az anyuka, és csak szopira hozták be. Másnaptól kezdve végig ott lehetett veled, és minden "új" anyukához jöttek és nézték, hogy megy-e a szoptatás és ha nem jól kapta be a cicit a baba akkor segítettek. Megmutatták hogy kell kézzel fejni, pelenkázni, öltöztetni, köldökét ápolni. Ha pedig napközben ki akartam menni levegőzni, büfébe, látogatók jöttek hosszabb időre, akkor be kellett vinni hozzájuk és ők vigyáztak rá addig amíg elintéztem amit akartam. Nálunk nagyon segítőkészek voltak.
2008. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kórházban szültem és nagyon segítőkészek voltak,sokat segítettek.Ha éjszaka hívtam őket,akkor is nagyon szívesen segítettek,első babánk van és elkelt a segítség.
2008. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban szültem,most 6 hós a pici,és bababarát a khz.Nekünk nem vitték el első éjszaka a picit-nem is adtam volna-és nagyon sokat segítettek annak,aki kérte.Egy anyukához 3*bejött éjszaka a nővér,h segítsen neki szoptatni.
2008. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésedhez, hogy ha éjjel sír, bejönnek-e: nálunk úgy volt, hogy ha már nagyon sokáig sírt, akkor bejött egy nővér és megkérdezte, hogy mi a gond, és ha tudott, akkor segített.
2008. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!