Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire normalis h gatmetszes...

Mennyire normalis h gatmetszes utan egy hettel faj a pisiles?

Figyelt kérdés
Eleinte annyira nem is volt veszes , ma viszont ha ugy ereztem h pisilnem kell es kevesebbet pisiltem eszméletlenül égett/csípett .. mennyire normalis ez? Illetve egyebkent is szokott fajni maga a sebem. Tapasztalat?

2019. máj. 12. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt gátmetszésem és már másnap sem fájt a pisilés. Lehet fel kellene hívnod a nőgyógyászod,hogy biztos ne legyen baj.
2019. máj. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

fertőzés ?

nődoki majd urulogus

2019. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha volt katéterezés, akkor normális enyhe fájdalom pisiléskor.

Ha nem volt, inkább elmennék orvoshoz, mert ez lehet akáe fertőzés is.

2019. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen volt kateter es eda is megvarom meg a mai napot ha nem jobb holnap ra csorgok akkor a dokira, nem szeretnek fertőzést..:a Koszi a válaszokat!
2019. máj. 12. 09:58
 5/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem hetekig fàjt a gàtsebem, feszült attól is, ahogy a wc- re leültem. Nem volt gyulladàs. Kitartás!
2019. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Es pisileskor te is tapasztaltál csipo/égő érzést?koszonom!
2019. máj. 12. 18:32
 7/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Emlékeim szerint igen. Ez még az első szülésem volt, 5 éve, szerencsére a 2. sokkal jobban " végződött" intim tàjékon... Az Aloe Zöld zselét ajànlottàk nekem anno. Az egész feszült, húzódott, csípett, mitnemondjak, sz.r volt. A hàzasélettől is fényévekre éreztem magam. De azért említsd meg dokinak, az, h nekem nem volt gyulladàs, nem zàrja ki, h esetleg nàlad az van.
2019. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszod!:) felhivom majd es megerdeklodom h ez normalis e igy. Sokaktol hallom h a házaséletet megkeseríti hosszu ideig.. mar előre felek:/
2019. máj. 12. 20:21
 9/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekünk bő 5 hónap után jött össze az első alkalom, és még elég sokáig fájt. Konkrétan " visszaszűzültem", legalábbis utólag ezzel poénkodtunk. UTÓLAG. Mert közben sírhatnékom volt, amúgyis egy nehéz időszak, pláne ha még azt is érzi egy nő, hogy nem tudja, h visszakapja- e a testét valaha. De a jó hír az, hogy igen. Csak muszáj türelmesnek lenni, vagyunk néhányan, akiknek több idő kell. na meg egy gyengéd, és nagyon - nagyon türelmes férj, aki valóban Társ.
2019. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!