Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szitkozódtál szülés közben a...

Szitkozódtál szülés közben a fájdalom miatt? Esetleg üvöltöztél is?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 11:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél semmi ilyesmi.

Na a második az pokoli volt. Sírtam és hangosan nyöszörögtem. Fájt, és hiába mondtam, hogy nem fér ki a feje, a szülésznő olyan gátvédelempárti volt, ha rajta múlt volna, tokáig repedek. A doki volt az, aki kijelentette, hogy kell az a gátmetszés.

2019. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

En vajudaskor néha motyogtam magamban, mondtam mint egy kocsis 😆 de a ferjemen kívül senki nem hallotta...

Aztan amikor mar a kitolasi szakasz volt, ott csendben voltam, befelé koncentrálva.

2019. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
26%

Én csak nyögtem, jajjgattam, sziszegtem, de azokat sem ordítva, csak halkan. Megdícsértek utána, hogy ügyes vagyok.

Mikor az elsőt szültem, még a vajúdóban voltam, mikor egy kismama a szülőszobában kiabált, iszonyatosan káromkodott, meg "utálom, gyűlölöm ezt a gyereket" ilyeneket mondott. Már az osztályon hallottam olyan pletykát, hogy nem is szoptatja, nem foglalkozik vele, mert állítólag nem olyan nemű volt, mint amilyet szeretett volna.

2019. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

Nem, csendben voltam, magas a fajdalomkuszöböm.

Bar egyszer majdnem leharaptam az apuka ujját állitolag :-)

2019. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
A fájások alatt csak a férjemmel beszélgettem meg nyöszörögtem. Mikor már négy órája feküdtem 2perces fájásokkal és még mindig nem történt semmi, akkor a férjemnek mondogattam, hogy most már mindegy hogy, csak legyen vége. Aztán a műtőben már csak pihentem meg fáztam.
2019. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

Asztaqrva és basszus,- mikor melyiket mondtam amikor nagyon fájt, de ezt se orditva hanem úgy mint amikor pl belerúgunk az asztal lábába és fájdalmunkban sziszegjük a fogaink közt :)

Mellettem a szobában egy kismama úgy orditott mint akit nyúznak, tolófájásoknál járt, a szülésznőjét le is rúgta, olyan önkivületi állapotba került szegény.

2019. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Bogus20 ***** válasza:
78%
Nem szitkozódtam, nem üvöltöztem, hanem hangosan sóhajtozva vettem a levegőt. De kipróbáltam röviden milyen az ha hangosabb vagyok és nem esett jól, csak elvette az energiát. Nekem jobban elviselhető volt a fájdalom, úgy hogy csak nyöszörögtem és a légzésre figyeltem.
2019. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%

Inkább csak jajjveszékeltem, majd könyörögtem, hogy császározzanak meg, végül pedig közöltem a férjemmel, hogy a másodil gyereket örök efogadjuk 😂

De gyorsan elfelejtettem, most vagyok 18 hetes a másodikkal 😂😂😂😂

2019. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
* örökbefogadjuk
2019. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Addig csöndben voltam, amíg maxra fel nem csavarták az oxit, nem tágítottak 20percenként kézzel és nem üvöltöztek, hogy halkabban nyöszörögjek. Az ágyról sem kellhettem fel. Az utolsó 2-3órát végig üvöltöttek, mert egy deka fájás szünet sem volt.. Nem így terveztem, szégyellem is magam, de így alakult. Talán, ha nem avatkoznak be nem sürgetnek nem így történik, de ezt soha nem tudom már meg, nem is szülök többet. Addig nem féltem a szüléstől, amíg nem szültem. Pedig direkt baba mama barát kórházban szültem, ahol támogatják a természetességet. Fogadott doki lelép az ügyeletes mások által sztárolt doki, meg még üvöltött is velem... Így nem lehet ellazulni. Szóval,aki a mellettetek lévő szobában ordít, azt sem kell lenézni, mert fogalmatok sincs miért teszi. 🙁
2019. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!