Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szitkozódtál szülés közben a...

Szitkozódtál szülés közben a fájdalom miatt? Esetleg üvöltöztél is?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 11:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten utolsó, hol szültél ha nem titok?
2019. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan így voltam,mint a 20-as, csak nekem nem lelépett az orvosom, hanem később jött... olyan önkívületi állapotban voltam, hogy nem tudtam azon gondolkodni, hogy a kiabálás elveszi az erőmet, meg mások milyen méltóságteljesen tudnak szülni...

Utána bocsánatot kértem az orvosomtól.

2019. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem.

Mikor már tényleg nagyon fáj max nyöszörögni tudtam

2019. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#10es! Ez nem bezzeg komment volt részemről, csak gondoltam leírom ezt is, hiszen ez is válasz a kérdezőnek. Én nem ordítottam, mellettem lévő szobában pedig igen. Van ilyen is, olyan is.
2019. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#Szent Imre... Nem ezt vártam sajnos a kórházból, mert mindenki dicsérte. Az orvosom is és az ügyeletben lévő sztár dokit.. Az orvos nevét nem írom le, mert tényleg rengeteg őt fogadják fel. Nyílván az volt a probléma, hogy nem hozzá jártam magánba. Mondta, hogy hagyjam abba a kiabálást úgy ordítok, mint akit ölnek. A szomszéd vajudóban a hölgy meg sem szólal, neki is fáj, sok nő szült már senki nem viselkedik így... Ez így beleégett az élményben, majdnem sírtam, próbáltam csöndben lenni, nem ment, mert folyton vegzáltak. A végén a könyöklés árán meg sem kérdezte kikapta vakuummal a fiam. Járhattunk is gyógytornára. 18hós volt mire elindult, de szerencsére ennyivel megúsztuk, most makk egészséges dumagép, aki nagyon ügyes. A vicc tényleg az, hogy nem tehettem róla, hogy ügyeletben szültem, az orvosom hagyott cserben, mert esküvőre ment. Amúgy annyi pozitív volt, hogy szülés utáni napon elnézést kért, ahogyan viselkedett. De ezzel nem voltam kisegítve, de érzékeltem a gesztust.
2019. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
élményben=elmémbe
2019. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Csendben voltam, csak a méhnyak ellenőrzésnél voltam hangosabb. A párom folyton igazgatta a pocakomon a fájás mérőt. Ez engem akkor ott nagyon irritált és ráordítottam, de nem tudom mit. A szülésznő meg nevetett, hogy itt megesik, hogy az anyuka ki kel magából, ne vegye komolyan.😀
2019. máj. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem, csak nyögtem, nyöszörögtem. A kitolás nekem nagyon fájt akkor hangosabban de nem kiáltoztam.
2019. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!