Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet e ìgy is egèszsèges...

Lehet e ìgy is egèszsèges babàt szülni?

Figyelt kérdés
A hùgomròl van szò. 41 èves, most akarnak babàt a 45 èves pàrjàval....szerintem ez is rizikòs, nem mèg ax, hogy cigiznek mind a ketten. Mondtam hùgomnak, hogy a kora miatt is oda kell figyelni, de a cigi.miatt biztos, hogy nagyon rossz kombináciò a gyerekvàllaláshoz. De nem teszi le ès rajta vannak a babaprojekten. Most komolyan nem szàmìt neki, hogy beteg lesz a gyermeke? Nagyon dühìt a dolog, ezt nèzni. Volt, aki azt mondta, hogy mèg ìgy is simàn lehet, higy egèszsèges lesz a pici....Nehezen tudom elkèpzelni. Ti mit gondoltok erről?
2019. máj. 19. 08:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Tele fogom sírni a párnám!
2019. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egészséges lett baba,hugod terhes lett:lehet egészséges gyereket szülni ha szervezete erős és birja terhességet. 55 éves korig
2021. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!