Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi az az életkori...

Szerintetek mi az az életkori határ amíg képes egy nö jó eséllyel egészséges babát szülni?

Figyelt kérdés
Saját példát is írhattok,viszonylag késön szültetek.
2016. okt. 31. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Azt mondják 20-30 év között a legideálisabb. De 30-40 év között is születhet egészséges baba. Szomszédunk 37 évesen szült egészséges kislány ma már 2 éves bölcsis.
2016. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ki hagytam hogy bölcsiben voltam gyakorlaton és volt egy kisfiú akit az anyukája 48 évesen szült teljesen egészséges.
2016. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Az hogy ki meddig tud egészséges babát szülni az mind az anyától függ. Ha erős a szervezet, erős az anyuka méhe ehhez, akkor 40-45 a legfelső határ.

Nagyon sok 40 éves nő szült egészséges gyereket, komplikációk nélkül, és nagyon sok 20 éves szült beteg gyereket, szóval ezt nem lehet megmondani.

Az már más dolog, hogy azt a gyereket fel is kell nevelni, kinek mennyi türelme van 40 körül már egy kisgyerekhez, stb. Én személy szerint 30 felett már biztos nem szülnék.

2016. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Amíg teherbe tud esni. Minél idősebb, annál többet vizsgálják, így jó eséllyel lesz egészséges a baba. Az én környezetemben nagyon sokan szülnek 35-42 év között és minden baba egészséges. Akiket ismerek súlyos betegséggel, azokat kivétel nélkül huszonéves anyuka szülte.
2016. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

42 vagyok, 21 hetes terhes. A baba spontán fogant, orvosi beavatkozás nélkül.

Még nem született meg, de minden vizsgálat szerint egészséges. Természetesen voltunk genetikai tanácsadáson is, nekem már nem volt elég a kombinált teszt.

Az is igaz viszont, hogy közel két évet vártunk rá, és a terhességet is nehezebben viselem, mint huszonéves koromban a többit.

2016. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Helyesírási hibák vannak: a nö hosszú ő

késön szintén hosszú ő. Ezek nagyon alap hibák. És géppel írtad. ::DD

2016. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

ma 16:37-es: miért kötözködsz?

A kérdezönek nem biztos, hogy van a gépén hosszú ö - ahogy nekem sincs, mert német billentyüzetem van.

Annak ellenére, hogy tudom, mikor kellene hosszút használni, nem tudom írni, mert nincs a betükészletben (ahogy hosszú ü sincs).

Át lehetne állítani magyarra, de akkor sokkal több hibám lenne, mert nem tudok vakon gépelni magyarul, csak németül.

A másik megoldás az lehetne, hogy a hosszú hangot duplán írom, de az sokkal zavaróbb lenne.

2016. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez magyarázat. Rendben van nem kötözködöm csak tájékoztatom.
2016. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Kis oktató!

Lehet véletlen elirta én us szoktam ha gyorsan írok.

Tájékoztatlak, hogy ügyes vagy és menj tanàrnak.

😁

2016. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm remek észrevételét!
2016. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!