Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a 3. szülésed, az...

Milyen volt a 3. szülésed, az első kettőhöz képest?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. volt a leghosszabb, legfájdalmasabb. Külföld (48 óra vajúdás..)

2. könnyebb volt, 18 óra vajúdás, annyira nem fájt mint az első.

3. életem legszebb és legkönnyebb szülése volt, összesen 6 óra volt :)

ez emberenként változó. van akinek az elsők könnyebbek mint a 3.

2019. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért átlagban egyre hamarabb megvan a baba a többedik babánál, ugye?
2019. jún. 1. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban igen, de nekem is hosszabbb lett a harmadik.

Az elso spontan indult 39 hetesen kereken, magatol haladt 6,5 ora volt kompletten, gatvedelemmel szultem.

A masodik inditott volt 39+4-nel, 4 oras es gatvedelmes, de itt 3 ujjnyira nyitva voltam, azert inditottak.

A harmadik szinten inditott volt 37+6-ra magzati okok miatt, kozel ket nap mulva szuletett meg a baba vegul, a gatvedelem itt is sikerult.

En is rovidebbre szamitottam, valoszinuleg ha varhttunk volna es spontan indul, akkor ugy lett volna.

2019. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első brutális volt, a második, harmadik egyforma, mind időben, mind fájdalomban.
2019. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Bocsi az offért! A 3. baba hány hónap próbálkozás után jött össze?

Köszönöm

2019. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1)26 óra

2)4,5 óra

3)1óra 40p

4) 4,5 óra


A harmadikkal hetekig volt sok jóslóm előtte. Túlhordtam és a terhességem a legnehezebb volt. Cserébe a szülés gyorsan ment.

A negyedik volt a legszebb minden szempontból.

2019. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első fájdalmas volt- nem volt hosszú, de kaptam infúziót, nagyon felerősödtek a fájások... 4 óra alatt megvolt, nagyon elfáradtam, alig emlékszem valamire.


Másodikkal nem voltak fájások, tágultam fájás nélkül, megfájdult a derekam, bementem a kórházba, azt mondta a doki, hogy irány a szülőszoba, mert 3,5 ujjnyi a méhszáj. Burkot repesztett 40 perc múlva megvolt a baba- alig fájt. (nagyon gyors szülés volt, sokkot kapott a szervezetem, 24 óráig nem bírtam lábra állni.)


3-nál szintén fájás nélkül tágultam, a 39heti vizsgálaton mondta a doki, hogy készen állok a szülésre, két nap múlva ügyeletes lesz, passzoljuk le a gyerekeket és menjünk be szülni. Bementünk, addigra már bő 3ujjnyi volt a méhszáj. Burkot repesztett és 2 óra múlva megvolt a fiam. Ez a szülés volt a legjobb, viszonylag fájdalommentes, de lassabb és kíméletesebb minden szempontból. Kifejezetten jó élmény volt- imádtam.


először volt gátmetszés, a második-harmadik alkalommal semmi beavatkozás a burokrepesztésen kívül nem volt. :)

2019. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!