Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mi változo...

Császármetszés után mi változott meg bennetek? 3 hónapja szültem

Figyelt kérdés

Mióta érzéstelenítőt kaptam a gerincembe azóta ,pl nem tudom elviselni a meleget! Szinte mikor nyár volt élveztem ha süt a nap és kicsit éget!

A zuhany alatt sem viselem el a Meleg vizet!

Ti hogy vagytok ezzel?

Egy gyönyörű kis hajas baba anyukája


2019. jún. 12. 08:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Meglehet igazad van!

Nem tudom magam elfodani! :(...

Bárcsak én tudnék annyit fogyni mit meg nem adnék érte

2019. jún. 12. 15:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Én szoptatással fogytam, de fura volt, mert 4 hónapig stagnált, pocakos voltam,aztán 2 hónappal később vékonyabb lettem, mint a terhesség előtt voltam, teljesen lapos lett a hasam. Figyelj oda, hogy sok rostosat és egészségeset egyél. A finomított dolgokat hanyagold, sétálj nagyokat a babával, tornázz mindennap félórát otthon. Nekem ezek beváltak, pedig mindig rendesen ettem.
2019. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát próbálok odafigyelni. De a védőnő azt mondja hogy rengeteg Szénhidrátot kell ennem mert attól lesz tejem!
2019. jún. 13. 08:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Na ez marhaság. Tapasztalatból tudom. Az étkezés minimálisan befolyásolja a tej mennyiségét, a védőnő meg ne okoskodjon, mert nem szoptatási tanácsadó. Persze nem éhezni kell, de nem jó ötlet túl enni magad, attól nem lesz több. A kisbabát kell sokszor mellre rakni, ő csinál magának elég tejet. A la leche liga oldalát olvasd el. Facebookon is van szoptatási tanácsadó csoport. Ott is téma szokott lenni ez. Ott vannak hozzáértő szoptatási tanácsadók, akár névtelenül is kérdezhetsz tőlük.
2019. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!