Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogyan változott a...

Kinek hogyan változott a második terhessége alatt a császár hege? Illetve, még azt is érdekelne, hogy kapott -e ez miatt magasabb rizikófaktort a terhessége? Mármint az előző császár miatt?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem tortent vele,viszont a terhesseg magas rizikoju a korabbi csaszar miatt automatikusan.
2017. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy elolvastad és válaszoltál a kérdésemre.
2017. febr. 28. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én csm hegemmel sem történt semmi 2.terhesség alatt.Még megszülni is sikerült a 2.babámat 😍

Jelenleg a 3.-at várom.Heggel eddig semmi.

Magasabb rizikó a méhen végzett műtét miatt,de semmi extra

2017. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Örülök!:) Remélem nekem is sikerül a hüvelyi szülés :)

Egyébként azért tettem fel a kérdést,mert ma vettem észre,hogy más lett kicsit a hegem.Olyan mintha már megnyúlt volna a bőr rajta.

És neked a magas rizikófaktor miatt jobban odafigyeltek rád,vagy abszolút nem volt más ez miatt?

2017. febr. 28. 22:51
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem volt semmi extra. Csak szülésnél figyelték, hogy a heg rendben van-e. Meg a vizsgálatokon is. Szerencsére a másodikkal nem volt szükség caászárra. Viszont mivel az első császár volt, így a másodiknál úgy kezeltek, mint az első szülést.
2017. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek! Aki császár után hüvelyi úton szült, kapott eda-t?
2017. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre hogy jobban odafigyeltek volna az előző csm miatt.Annyi hogy a helyi protokoll miatt be kellett feküdnöm 38 hetesen (most is be kellene) hogy ha baj van kéznél legyek.


Nem is kértem edát a szülésnél


#3

2017. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,szerintem nalam sem volt kiemelt figyelem a csm. Miatt..annyi talán,hogy tulhordani nem nagyon engedtek.A masodiknal ez nem volt gond 39héten született(simán),a harmadiknal befektettek a term. Lejartakor,de mivel a dokim tudta,hogy termeszetesen akarok szülni megint,nem irt ki rögtön csaszarra,meg 4-5napot várt vna korhazi felugyelet alatt(szerencsere masnapra megszultem).en se kertem edat
2017. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem engedték a terminus túllépést is.42 hétig vártak volna és utána indítás,de szerencsére 41 Hétre megszületett 😊


#3

2017. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!