Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Szült mostanság valaki a SOTE I-en? Baross utca 27.

Megosztanátok a tapasztalaitokat? Mit kell vinni? Mit adnak? Mi az, ami hiányzott nektek, mert nem gondoltatok rá, hogy majd kellhet?

Kétszer szültem, 2 hét múlva jön a harmadik, csak a helyi viszonyokat nem ismerem, máshol szültem korábban.

Köszönöm! :)

jún. 12. 08:59  Privát üzenet  

A válaszok
2 éve szültem ott. Kapsz egy listát a szülésznődtől, amit vinni kell, az nekem jó volt, nem kellett más, csak egy felfújt úszógumi másnap, mert nem bírtam ülni...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 12. 09:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! Programozott császár lesz, nem lesz szülésznőm. Gondolom, majd kapok listát, amikor bemegyek az időpont miatt meg az aneszteshez jövő héten. :)

# 2/6Időpont jún. 12. 09:30 Privát üzenet
Akkor mindeképp kérjél, ha maguktól nem is adnak. Nem mondanám bababarát kórháznak, tehát pl aranyóra stb ilyesmi szóba se jöhet, de szakmailag viszont a legjobb kezekben leszel.

# 3/6Időpont jún. 12. 09:44 Privát üzenet

En is ott fogok szulni csak juliusban. Program csaszar.

Ha megtudod mit kell vinni leirod nekem is? :) julius elejen kell mennem addig osszekeszitenem en is :D

Apuka bent lesz veled? :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 12. 23:53 Privát üzenet
A felfújt úszógumin ücsörögés a legrosszabb, amit egy gátmetszés után tehetsz. Hiszen így lefelé húzódik. Akkor gyógyul a legjobban, ha terheled. Én simán ültem rajta másnap.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 13. 05:49 Privát üzenet
Hidd el, hogy ez volt a legjobb és egyben egyetlen dolog, amit tehettem. Elképzelhetőnek tartod, hogy talán másképp éltük meg a fájdalmat? Nem húzódott lefelé meg semerre, simán csak elviselhető volt. Gyorsan begyógyult.

# 6/6Időpont jún. 13. 08:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
SOTE I. Szülészeti Klinikára (Baross utca) miket kell bevinni szüléskor a babának és nekem?
Szült valaki a SOTE I-en (Baross utca) dr Csibi Noémivel? Tapasztalatok?
Bp. Sote 1- en volt valakinek császárja lakkozott körömmel? Műtét közben maradhat a gél lakk? (világos francia manikűr rövidebb körömmel, tehát nem műköröm)
Szülésznők a Sote I- en? (Baross u. Bp. I. Számú női klinika) Kit ajánlotok, és kit nem? Fogadott szülésznőnek mennyit adtatok?
Sote II- Tömő utca épületben szülés után szintén csak üvegfalon keresztül lehet megnézni a babákat, mint anno az Üllőin, vagy itt bemehetnek a hozzátartozók a szobába vagy van...
Sote, Tömő utca, egyágyas szobákkal kapcsolatban segitenétek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!