Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanság valaki a SOTE...

Szült mostanság valaki a SOTE I-en? Baross utca 27.

Figyelt kérdés

Megosztanátok a tapasztalaitokat? Mit kell vinni? Mit adnak? Mi az, ami hiányzott nektek, mert nem gondoltatok rá, hogy majd kellhet?

Kétszer szültem, 2 hét múlva jön a harmadik, csak a helyi viszonyokat nem ismerem, máshol szültem korábban.

Köszönöm! :)


2019. jún. 12. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éve szültem ott. Kapsz egy listát a szülésznődtől, amit vinni kell, az nekem jó volt, nem kellett más, csak egy felfújt úszógumi másnap, mert nem bírtam ülni...
2019. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Programozott császár lesz, nem lesz szülésznőm. Gondolom, majd kapok listát, amikor bemegyek az időpont miatt meg az aneszteshez jövő héten. :)
2019. jún. 12. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindeképp kérjél, ha maguktól nem is adnak. Nem mondanám bababarát kórháznak, tehát pl aranyóra stb ilyesmi szóba se jöhet, de szakmailag viszont a legjobb kezekben leszel.
2019. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En is ott fogok szulni csak juliusban. Program csaszar.

Ha megtudod mit kell vinni leirod nekem is? :) julius elejen kell mennem addig osszekeszitenem en is :D

Apuka bent lesz veled? :)

2019. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A felfújt úszógumin ücsörögés a legrosszabb, amit egy gátmetszés után tehetsz. Hiszen így lefelé húzódik. Akkor gyógyul a legjobban, ha terheled. Én simán ültem rajta másnap.
2019. jún. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ez volt a legjobb és egyben egyetlen dolog, amit tehettem. Elképzelhetőnek tartod, hogy talán másképp éltük meg a fájdalmat? Nem húzódott lefelé meg semerre, simán csak elviselhető volt. Gyorsan begyógyult.
2019. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Itt vagyok. Nem a legjobb, de ki lehet birni.

A szulesnel kedvesek voltak. Az orzoben is egy holgy. A tobbi is segitett in I, de se egy mosoly, se egy kedves, tamogato szo.

Az osztaly eleg gaz. Alapitvanyi (fizetos) szobat kertem. Hat, a Tesco wc szintjen van. Torott uloke, vastag Kosz! Harom kezmosobol egyben van szappan. A noverkek hozzaallasa nagyon valtozo. Van kedves, segitokesz es olyan, akitol eret vagnek magamon!

Listat nem kaptam. A mutethez, orzoben korhaz haloing van, ott furdes elott betetet is adtak. Semmit nem adnak az anyanak az osztalyon kajan es gyogyszeren kivul, szoval mindent hozni Kell. Babanak ruhat adnak, illetve, furdesnel ok tisztaba teszik.

2019. jún. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!