Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában az...

Szült valaki mostanában az Esztergomi Vaszary Kolos kórházban?

Figyelt kérdés
Augusztus 25re vagyok kiirva, Tatán lakunk de Dr. Benya László a fogadott orvosom. Évek óta hozzá járok már a terhesség előtt is és én nagyon megvagyok vele elégedve. Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi hogy ki milyen érzéssel távozott onnan? Bent lehet az apuka szülésnél? Milyenek az orvosok, ápolónők stb? Mennyit lehet velünk a baba, mennyire segítőkészek? Ilyenekre lennék kíváncsi!
2019. jún. 12. 11:40
 1/2 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem, h végül milyen tapasztalatod volt a kórházban? Az orvosom oda ment nemrégen és nagyon kíváncsi vagyok, milyen a hely? Szülőszoba, felszereltség, tisztaság, kórtermek.stb. Remélem nem baj, h érdeklődöm! Köszönöm
2019. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Sok információt nem tudok sajnos adni mert minket a szülést követően Pestre vittek egyéb okokból. Este 20.40kor született a fiam és másnap reggel vittek is. Fogadott dokim volt így vele megvoltam elégedve meg az akkori ügyeletes szülésznő is nagyon aranyos volt, a váltás viszont rémes.. Egyáltalán nem volt megértő. Másnap reggel jött be egy nővérke akit megkertem hogy legyen szíves felbontani nekem egy üveg vizet majd az volt a válasz h ez nem az ő dolga ő a csecsemős nővér majd jön az aki a kismamakkal foglalkozik. Illetve mikor kiderült hogy át visznek Pestre úgy véresen mindenhogy kellett végig fekudnom az utat, arra nem voltak képesek hogy kicsit le mosdassanak..Szóval összeségében nem volt pozitív az a kevés tapasztalat sem amit szereztem abban az 1 napban. Ellentétben Pest.. Ég és föld..
2019. nov. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!