Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi a véleménye a Győri...

Betty1318 kérdése:

Kinek mi a véleménye a Győri Petz Aladár szülészetéről?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, orvosok,nővérek, tisztaság, szobák milyenek? Ha nem fogadok meg orvost, mennyit érdemes adni neki ( hála pénz).
2019. jún. 13. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapja volt programozott császárom. Nekem nem volt bajom az ott dolgozókkal, szerintem rendesek voltak és segítettek ha valami bajom volt. Szerintem az orvosok is normálisak. Alapvetően tiszta az osztály, akkor nagyon meleg volt télen,meg lehetett főni. Látogatási idő meg van határozva, de egész nap vannak látogatók, amiért nem szólnak. A csecsemős nővérekről hallottam, hogy bunkók, de velük sem volt bajom. Odamentem hozzájuk ha kérdésem volt, segítettek ők is.

Én fogadottnak 70et adtam, nem mondta hogy mennyit kér, és eleresztve sem voltunk az ünnepek miatt is, ráadásul ő aznap pont dolgozott, gondolom direkt időzítette ekkorra a műtétet, így nem is ugrott ha hívtam volna, hogy szülés van.

Szerintem ügyeletesnek nem kell hála pénz ha csak nem nagyon meg vagy elégedve vele vagy életet mentett, ilyesmi.

2019. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a váróterem volt fura. Ott ültek a hozzátartozók, meg ott vajudtak a kismamák is. Kellemetlen volt, hogy miután kaptam kúpot, elvegeztem a dolgom, zuhanyoztam, ott kellett várnom a félig átlátszó kórházi haloingben, alatta meg semmi.
2019. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A korház ad hálóinget vagy sajátot lehet felvenni? A kicsire rá adják azt a ruhát amit én viszek vagy csak azt adják rá, ami nekik van? Augusztusra vagyok ki írva, de nem is voltam még ott. Első gyermekem császáros volt. A második még talány. Császárosokat felszívódó varrattal varrják össze? Mikor kell ki kellni az ágyból? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. jún. 13. 13:14
 4/14 anonim ***** válasza:

Császárom volt a kórházba, orvosok, szülésznők, nővérek tündériek, mindegyik nagyon alapos, nem befásultak és segítőkészek.

Csecsemősök katasztrófa, legalábbis akik nálam voltak, nagyon bunkó volt főleg az egyik.

Hálóinget nem adnak, babának is vinned kell ruhát amit minden fürdésnél odakészítesz mikor elviszik fürdeni.

Napi 4 vagy 5 pelus jár más nem.

Reggel volt császárom, este elvitték a picit, éjszaka nem volt velem, akkor is álíltottak fel olyan 10-11 magasságában, de nagyon segítőkészek voltak, és nem hagyták hogy elhagyjam magam, el is sétáltunk a folyosó végére a kisfiamhoz.

Tisztaság az gáz, ezen nincs mit szépíteni, zuhanyzóba papucs mindenképp ajánlott, illetve minden tisztálkodószert,még szappant is vigyél magaddal.

Ha nem fogadsz orvost nyílván nem kell pénzt adnod.

Még annyi hogy cumisüveget vigyél be magaddal biztonság kedvéért, nekem nehezen indult be a tejem, szinte semmi a kórházba, de éjjel már kapott tápszert annyira sírt, így az én pár cseppem semmire nem volt elég, és kórházi cumisüvegből kellett etetnem amitől ki is jött rögtön a szájpenész, szóltak is hogy hozassak be még aznap.

Amúgy szoptatáspártiak, túlságosan is, a fent említett csecsemősnek könyörögnöm kellett már szinte a tápszerért, mert mint említettem nem volt tejem és a gyerek éhezett,fogyott.

3. nap volt mikor lemérték hogy 0 dkg-t változik a mérleg,tehát semmit szoptatás után, onnantól "engedték" tápszert csinálnom neki szabad bejárással persze non-stop mellen volt attól még mikor ébren volt.

2019. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Annyit még kérdezhetek, h-h varrtak össze? A szobában van zárható fiók? Mikor szültél? Hány nap múlva engedtek haza? Tegnap tudtam meg, hogy mivel Győrhöz tartozok, több mint valószínű, hogy Sopronban nem szülhetek + oda kellene valami véleményt vagy mit vinnem -.- telefonálnom is kellene a korházba, időpont kérésre, de még mindig nem tiszta, hogy miért!? Egyszerre beszélt a nőgyógyászom is meg a nővér is...gondolom elbeszélgetésre.
2019. jún. 13. 14:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az első válaszadó vagyok. Minket 4.nap engedtek haza. A varratot kiszedték aznap délelőtt mikor hazamehettunk. Nekem a védőnő adott egy listát amin rajta voltak, hogy miket kell vigyünk.
2019. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy varrtak össze, nem kapcsokkal ha erre vagy kíváncsi, kedden szültem és szombaton engedtek haza, pénteken volt varratszedésem ami kicsit se fájt, onnantól könnyebb is volt már mozogni.

Egyágyas szobában voltam, nem VIP, az foglalt volt.

2016-ban szültem.

2019. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor felszívódó varrat már nem is igen van!? :( idén lesz 8 éve, hogy Csornán szültem, engem még így varrtak. Szobák milyenek?
2019. jún. 13. 15:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Én lehet megpróbálnám elintézni, hogy Mosonmagyaróváron szüljek a helyedben... Nem tudom van-e egyáltalán ilyen lehetőség, ha fogadsz dokit vagy ilyesmi, de ahogy olvasom az óvári korház luxushotel a győrihez képest...
2019. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En latogatokent voltam ott. Az nagy meglepetes volt, hogy a folyoson ucsorogtunk az ujszulott kb nullaoras babakkal de a mosdoban se szappan se wc papir. Ha engem kerdezel keszulj ipari mennyisegu kezfertotlenitovel a latogatoknak meg wc papirral is...

kismama oldalrol a baratnom nem panaszkodott ketagyas szobaban volt en belestem kivancsisagbol a kuszobrol es nem volt hotel nyilvan, de semmi extra. Nem remultem meg vagy ilyesmi. Ja az jutott eszembe, hogy arra viszont panaszkodott a baratnom, hogy az agyak nem voltak vizszintesig donthetoek. Kvazi felig ulve kellett aludnia. Latogatasi idok meg voltak szabva, de azert ahogy neztem nem nagyon paraztak tul a kerdest.

2019. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!