Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok a Szt...

Mik a tapasztalatok a Szt János kórházról?

Figyelt kérdés
2007. dec. 7. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen áprilisban, választott orvosnál. A szülőszoba elég érdekes, egy különszoba van, az szép és jól felszerelt, és van egy másik hodály, ahol függönnyel vannak elválasztva a szülőágyak. Amikor én szültem, nem volt senki, csak később, végig hallani mindent, azért az nem a legjobb. Nem tudom, milyen lehet teltházasan... A szülésznők nagyon kedvesek és segítőkészek, az ügyeletes dokik is mindig benéztek és szóltak eg-két jó szót. A szobák jók, nem luxus (vannak fizetősek is, azok szuperek). A csecsemős nővérek ránk se néztek, mondjuk nekem 2. babával mindegy volt, de elsővel azért gáz. Egy kedves volt köztük, ő magától is mondott dolgokat meg beszélgetett, de a többiek elég undokok voltak. A kaja pocsék, csupa felfújós dolgot hoztak (káposzta! karfiol! brokkoli!), kiakadtam és egy falatot nem ettem, csak kevés levest meg otthonit. 3 teljes napot kell maradni. Ha nem vársz csodadolgokat meg alternatív megoldásokat meg extrákat, összességében azért jó. A szülés utáni adminisztráció is működik, csak oda kell figyelni, mit hogy értelmeznek. Jó szülést, remélem segítettem!
2007. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én 3 éve szültem ott én a külön szülöszobát kaptam szerintem jo volt
2007. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!