Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha úgy indítják meg a szülést...

Ha úgy indítják meg a szülést miért kell az előtte lévő napon befeküdni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 2 nappal előtte feküdtem be, hétfőn. Már aznap is volt egy oxytocin-terhelés, ezért döntött úgy a doki, hogy befektet, mert nem nyílt semmit a méhszáj. Szerdán megint volt terhelés, akkor már rosszul voltam tőle, de nem változott a méhszáj, végül császár lett. Igazán, amit kedden, szerda délelőtt csináltak, sok ctg, vérvétel és szerdán nem ehettem semmi nehezet, nehogy végül császár legyen, bár ugye az lett és kaptam is savlekötőt (szerencsére nem lúgot:(:)szegény kismama:((
2010. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gondolom a vizsgálatok miatt ... és olyan módon hogy ha gond van megfigyelhessenek.

de csak tipp ...

2010. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem azért,mert így nyugiban elő tud készülni mindenki,és az indítást ált korán csinálják.
2010. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem azért kellett volna befeküdni, mert lufit akartak betenni, aminek jó sok idő kell, míg kitágít (egy éjszaka lett volna). Végül beindult magától a szülés, megúsztam :)
2010. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem nem kellett befeküdni egyszer sem

a fiamnál mec.magzatviz miatt inditottak, 2 óra volt első szúrástól,az utolsó varratig


A kiccsajjal reggel mentem 18 órát vajúdtam,majd megcsászi

2010. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez kórháztól,na meg dokitól is függ.
2010. júl. 8. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél befektettek, másnap reggel 5-kor kellet jelentkeznem a szülőszobán. A negyedik babánál nem kellet befeküdni, hanem 9-re menni. Egyig vártunk szobára utána kaptam az oxitocint. Két különböző korház volt.
2010. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen hát ezért mondtam,hogy ez kórház függő nagyon úgy tűnik.
2010. júl. 8. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem se fektettek be, nekem is a mec magzatvíz miatt indították. Sajna végül csáészár lett 10 óra vajúdás után.
2010. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!