Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés volt, amikor...

Milyen érzés volt, amikor elindult a szülés és mentetek a kórházba?

Figyelt kérdés

És itt most nem a fájásokra gondolok, hanem, hogy lelkileg milyen volt?

Ijedtség? Izgalom? Félelem? Mit éreztetek?


2019. jún. 26. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Első izgalmas és hihetetlen


Második ijesztő, kétségbeejtő, mert meg csak 31 hetes voltam

2019. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Az elsőt indították, az egész lelki részét kinyírva a dolognak. A második vbac baba, olyan boldog még sosem voltam, mint mikor elindult magától. Tudtam, hogy innentől nem lehet baj. 😊
2019. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam Apanak,h taposson a gazra, mert kb az uton megszulok... A korhaz parkolobol 15 perc volt felerni a szuloszobara, mert minden viragosladaban meg kellett kapaszkodnom a fajasok miatt. Az ugyeletes orvos megvizsgalt es mondta a szulesznomnek,h azonnal hivja a dokimat es ugy pizsamaban uljon a kocsiba (ejszaka volt),ha be akar erni a szulesre, mert ezt a babat mar csak a burok tartja, teljesen ki voltam tagulva. 3/4 ora mulva babaztunk. :) Izgi volt 😊
2019. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkét alkalommal fantasztikus :)

Ugyanúgy indultak: éjjel arra keltem, hogy folyik a magzatvíz. Az elsőnél jobban izgultam, a másodiknál tudtam mire számíthatok, nem ijedtem meg attól hogy véres a víz (tágulási vérzés). A másodiknál már 7 éves volt a fiam, amíg férjem pakolt, ő segített törcsit hozni és adogatni a ruháimat, nagyon aranyos volt, izgatottan volt, mint mi felnőttek 😁😁

2019. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél úgy indultam el, hogy tuti hazaküldenek, helyette 2x is lecsesztek amiért nem mentem korábban (ott meg már annyi minden történt hogy nem volt időm "érzelmekre"). A második indított volt, sosem rettegtem még úgy mint akkor reggel
2019. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már hatalmas izgalomban voltam, mert 6 napot ráhúzott a lányom. Mikor sűrűsödtek a fájások bizonytalanságot éreztem, hogy ez most akkor igazi-e vagy jósló. Rettentően féltem is mert olyan érzésem volt, hogy nem lesz minden rendben. (Nem is volt teljesen). Amíg úton voltuk a kórházba meg potyogtak a könnyeim az örömtől 🙂
2019. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan, mint az első válaszolónak.


Első csodálatos, izgalmas, 42.héten született, szerencsére kivárta az orvosom, hogy beinduljon.


A második rémisztő, mert csak 34 hetes voltam.

2019. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!