Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utan hamar teherbeeses?

Csaszar utan hamar teherbeeses?

Figyelt kérdés

Csaszaros voltam 6 honapja es vmi erthetetlen modon teherbe estem ujra, pedig szedtem fogamzasgatlot Azaliat!!!!!! Nagyon felek, jovo heten megyek a dokimhoz. Kibirja ezt a mehem? Hiszen Nemreg varrtak ossze .... raadasul az elozo terhessegemet 32.hetig huztam es ilyenkor ha koraszules van a mehet nem vizszintesen, hanem fuggolegesen vagjak, ami jelen helyzetemben meg rosszabb egy esetleges mehrepedes szempontjabol. Direkt ezert kaptam a fogamzasgatlot a dokimtol, h most nem kene teherbe esni egy ideig a menemen levo friss seb miatt. Erre tessek!!!!! Pedig rendesen szedtem nem is ertem.

Nagyon felek higy baj lesz mert nem birja ki a mehem!!!

Vkinek van tapasztalata?



2019. jún. 27. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Szia! En bar termeszetesn szultem de mint te 6 honapos volt a gyerek mikor teherbe estem.Nem birta volna ki a szervezetem,sot nagy esellyel beteg lett volna vagy halott babat szultem volna meg,igy dontottem az abortusz mellett.Velemenyem szerint,konzultalj az orvossal teljes koruen,es ha arrol van szo(bar ellenzem) inkabb valaszd az abortuszt mintsem baj legyen! Sokan le fognak szolni e miatt,de ez a velemenyem.Ugy kell dontened hogy mindannyiotoknak jo legyen
2019. jún. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
4 hónapja szültem császárral engem vízszintesen vágtak. Tegnap voltam rákszűrésen és rá kérdeztem az orvostól,hogy mennyi időt kellene várni egy újabb terhességgel. Azt mondta, hogy az 1 évet érdemes kivárni. Én nem merném megtartani ilyen előzmények után,de persze ezt az orvos úgy is jobban tudja, hogy bírni fogja-e vagy sem.
2019. jún. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy offolok de miért vágták függőlegesen?

Nekem is koraszülésem volt, de vízszintesen vágtak (tudtommal)

2019. jún. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónappal császár után , 1 év van pont a kettő gyerek között. Semmi gondd nem volt, pedig magas vérnyomás, túlsúly is volt már az elsőnél is.
2019. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 hónappal a császáros babám után született a 2., vbac babám. Csodás terhesség volt. 😊
2019. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konzultálj az orvosoddal, mindenképpen kell hegvizsgálat és meg kell állapítsa hol is tapadt meg pontosan a baba. Mindenképpen veszélyeztetett terhes leszel, de folyamatos ellenőrzéssel, a méh/heg állapotának felügyeletével kihordhatsz egy babát. Általában 2 terhesség között császár után a minimum 15-18 hónapot javasolják, de valójában van, aki betartja és 18 hónapos baba mellett esik teherbe, mégis csúnya heg marad a 2. gyerek után ( nem is javasolják vagy lényegesen több évvel később egy esetleges következő terhességet) és van, aki kb. "azonnal" pár hónap múlva terhes akar lenni és semmi komplikáció nem lép fel a heg miatt.
2019. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az orvossal beszélj, biztosan meg fog vizsgálni, UH is lesz és megbeszéled Vele. Nekem több ismerősöm is van, aki hamar vállalt babát császár után (1 év van a gyerekek között) és semmi probléma nem volt.


Kedves Első! Meg szabad kérdezni, hogy természetes szülés után 6 hónappal miért nem tartottad meg a babát? Vagyis miért gondoltad, hogy gond lenne Vele? Én úgy tudom, hogy azután akár azonnal is teherbe lehet esni. Vagy van valami “háttér történet”?

2019. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehetséges.10 hónap legkisebb kor nem ikrek között.női ismerősőm első k2 fiu természetes szülés 3. fiu császáros 4.kislány nem tervezett 3-4. gyerek között 10 hónap kork ülönbség van semmibaj nem lett
2019. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a baba egészsége a kérdéses hanem a méhed is! Van h vkinek nem bírja a mehe egyszerűen ilyen hamar a kihordast! Majd doki segít!
2019. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!