Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után nehezebben lehet...

Narancs223 kérdése:

Császár után nehezebben lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, császármetdzéssel szültem első babámat kicsit tartok hogy nehezebben esek teherbe ezután vagy nem is fogok, ha volt valakinek császára utána mennyi időn belül lett terhes,komplikáció volt, hány babát lehet császárral szülni?Nem valószínű hogy természetesen szülhetek és tartanék is tőle mert nagy is volt a baba és komplikácio is volt,Köszönöm a válaszaitokat

2016. szept. 28. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy abbahagytuk a védekezést terhes lettem(mindig), 1 évre rá jött az első baba. összesen 3 császárom volt.
2016. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint az első kistesó ugye.
2016. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel császároztak indított szülés végén előesett kéz, fájásgyengeség miatt. A másodiknál jöttek a fájások, s pikkpakk megszültem. Könnyen, gyorsan tágultam, a 4400gr.os csemetémnél gátmetszés sem volt! NAGYON gyorsan regenerálódtam.

Nekem azt mondta a dokim: ez van, ha valaki eldönti agyban, hogy képes szülni császár után is hagyományosan! ;)

Úgyhogy te is legyél pozitív! :)

Amúgy a 2. nehezebben jött össze, de ezt sok mindenre foghatom: rendszertelen ciklus, kevesebb együttlét, idősebb kor, stressz, stb. Biztos, nem a császár a ludas!

2016. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit a császár.
2016. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A császár nem befolyásolja a tovább teherbe esés lehetőségét.

Mindhárom alkalommal első próbálkozós ciklusban sikerült a baba. Ebből a 2. és 3. volt császár utáni.

2016. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!