Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent a méh előreesése?...

Mit jelent a méh előreesése? Tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Hat hete szültem császárral. Egy ideje azt érzem, mintha "valami" lenne a hüvelyemben. A bemeneti nyílás sem olyan, mint előtte volt, hanem mintha ki lenne fordulva a hüvelyfal, vagy valami húsos dolog. A szeretkezés is fájdalmas nagyon a behatolásnál. Félek, hogy a babám nagy súlya miatt a méhtartó szalagaim meglazultak, és a méhem előreesett.
2008. nov. 13. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen menj vele dokihoz. Sajnos azt nem tudom, hogy ez embereknel hogy nez ki, de lattam mar olyan tehenet, aminek meheloreesese volt, es hidd el, nem volt szep latvany. A meh valoban kituremkedik a helyerol, aminek a visszahuzodasahoz orvosi beavatkozas szukseges. Bar ha csaszarod volt, akkor szerintem a meheloreeses kevesbe fordulhat ero.
2008. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A jövő héten megyek vissza az orvosomhoz a hat hetes kontrollra, de már nagyon izgulok, hogy mit fog mondani, és mi lehet. Szeretnék egy kicsit többet megtudni erről a dologról. Ráadásul szeretnénk még egy babát, nem tudom, ha ez a baj, lehet-e.
2008. nov. 13. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a dolgot tudjak kezelni, es nem lesz akadalya egy masik babanak. :o)

A jovo het mar mindjart itt van. En nem nezelodnek utana a dolognak, mert a vegen esetleg teljesen belelovallod magad, ideges leszel, es kozben kiderul, hogy nem is az van. Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2008. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, szép napot!
2008. nov. 14. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Hasonló cipőben járok. Megoldódtak azóta a gondjaid odalent?

Válaszodat előre is köszönöm!

2011. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!