Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korábbi császár hegét hányadik...

Korábbi császár hegét hányadik héten mérték meg nektek? Mi volt az eredmény és hogyan szültél végül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Győrben szültem 3 hónapja, egyszer sem nézték a hegvastagságot és term. úton szültem.
2010. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszer se!

Kétszer szültem még a császár után simán!

2010. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. júl. 9. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen nézegette a doki,nem vékonyodik-e.Aztán magától indult a szülés,de egyéb okok bekavartak,aztán már csak a heg fájt,s muszáj volt megint császározni.Kívánom,hogy megéld a természetes útját! Aztán meg is írhatnád...:)
2010. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden kontrollon megnézte, végül valóban hegszétválás miatt kellett a másodikkal is a császár (1 évre rá jött a baba). Tulajdonképpen beindult a szülés, de nem úgy fájt, ahogy kellett volna, erre felfigyelt a doki, és mint kiderült, jól tette, hogy betolt, mert különben belső vérzéssel meghalhattam volna.
2010. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon felelőtlenek ahol nem nézik az uh-kon,és még a szülés előtt sem.Nekem a 2-ik szülésem lett császár,és a harmadikkal minden uh-on mondtam a dokinak nézze meg,de nekem is szólnom kellett.Nem volt gond,sima szülésnek indult a 3-ik is,de a tolófájásoknál elfordult a baba,rosszul lett és ki kellett venni.Nekem is volt olyan kismamatársam akinek szétvált a műtéti heg a terhesség alatt,meghalt Ő is és a baba is.
2010. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

OFF


16:25ös!


3 hónapos volt a babátok mikor terhes lettél a másodikkal? Mi is szeretnénk minél hamarabb kistesót 4 hónapos most a fiam és olyan november környékén indulna a projekt :D:D:D De nekem ez a hegszétválás rémisztő egy kicsit mert 50 km. a legközelebbi kórházunk is....

2010. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: igen, meglepetés baba volt, de jó meglepetés :-)


Akkor mi is 30 km-re laktunk a választott dokimtól, de nekem éjfélkor indult be a fájás, nem volt forgalom a városban. Az út semmi volt, inkább a vajúdás volt a rossz, mert amíg nem jött rá a doki, hogy gixer van, addig meg akarta javítani velem a természetesen szülők statisztikáját :-P

2010. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

23-ai 16:56-osnak. Jézusom ez szörnyű, amit írtál. Hány hetes volt a kismama amikor meghalt?

Én 16 hetes vagyok, de még egyszer sem nézte senki (pedig több doki is uh-ozott már, hogy milyen az előző hegem. Na legközelebb tuti rákérdezek.

2010. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

30 hetes volt,és a 3-ik baba lett volna.

Időbe kórházba került,de nem vették komolyan.Befektették az osztályra,és csak soká nézték meg uh-on.De arra már nagyon rosszul lett,hiába vágták fel,elvérzett szegény.

2010. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!