Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülésed hány óra...

Indított szülésed hány óra volt? Hány ujjnyival indítottak? Mekkora volt a baba? Hanyadik gyermek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 06:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2. gyerek, 3500g lett végül. zárt méhszájjal indították (oxitocin), 12 óra és semmi tágulás után császár.
2019. júl. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első gyerek volt, zárt méhszáj, ballonnal tágítottak, 18 óra vajúdàs.

3640 gramm, 56 cm.

(10 évvel ezelőtt)

2019. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2. gyerek, túlhordás miatt lett indítva, zárt volt a méhszáj. Délelőtt 10-kor adtak oxitocint, délben burkot repesztettek és délután 2-kor született meg a pici. Szóval 4 óra volt összesen. 3300 gramm volt a baba.
2019. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ballonfelhelyezéstől számítva 17 óra alatt született meg gátvédelemmel, burokrepesztéstől számolva 9 és fél óra, az igazán durva rész ebből 3 óra volt nekem. Alig 1 ujjnyira voltam nyitva. 3080g volt a baba. Első gyerek volt, 41. hétre.
2019. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2. gyerek, 3 ujjnyi mehszajjal inditottak 39+3-nal burokrepesztessel, plusz szuksegtelenul sok oxitocinnal. Gyakorlatilag kirobbant belolem a gyerek, szetszakadt a mehszajam (nem is a gat, ott ment a gatvedelem), valamint a placenta is, igy meg egy kuretre is szukseg volt a nagy verveszteseg miatt. 3100 gramm volt csak a baba. Oka kb csak annyi volt az inditasnak, hogy a fogadott doki amugy is muszakban volt. Nem engednem meg ujra.


A 3. gyerek is inditassal lett 37. het vegen csokkent magzatmozgas miatt. Zselevel kezdtek teljesen zart mehszajrol, masfel nappal kesobb volt burokrepesztes, onnantol vajudtam rendesen es oxitocint csak a vegen kaptam, a lepenylevalashoz, akkor is csak minimalisan. Burokrepesztestol 6 ora volt, de szep, termeszetes tempoban zajlott a vajudas. 3400 gramm volt a baba. Osszesen kozel ket nap lett, de masfel napig csak gyengecske, rendszertelen fajasaim voltak, igy hiaba volt hosszu, megis elviselhetobb volt mint a sietett inditott.

2019. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. szülés, 1 ujjnyi méhszáj, reggel 8kor zselé. Délután 3kor burokrepesztés, 4től oxitocin, este.8ra született meg. 3500 g.

3. szülés, 2 ujjnyi méhszáj, burokrepesztés után 1 órával oxitocin, fél óra múlva megszületett, 3490 g.

2019. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 2 ujjnyira volt nyitva a méhszáj. Délelőtt 9kor helyezték fel a prosztit, délután 4 körül elég erős fájásaim voltak, de csak hajnali 1kor kerültem a szülőszobára. Háromnegyed 5kor burokrepesztés, háromnegyed 8kor született meg a fiam,első baba.
2019. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Első baba. 4 napja voltak már rendszertelen fájásaim, 2 ujjnyira nyitva voltam; erre indítottak rá oxitocinnal, burokrepesztéssel. 5 órán át tartó 2 perces fájások után császár lett végül, beilleszkedési probléma miatt. 3170g, 48 cm volt a babám.
2019. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1222 volt a méhszájértékem 36. héttől, bent feküdtem már a kórházban, a 38. héten szültem, megrepedt a magzatburok, szivárgott a magzatvíz, de nem folyt el, így burkot repesztettek, kaptam oxitocint, tágulni nem igazán akartam. Egyébként este 10-kor kerültem a szülőszobára, éjjel 3-kor császároztak. Első és egyetlen gyekrőc. 3960 grammal és 54 cm-el született.
2019. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első gyerek: zárt méhszáj, 40 hét, 15 óra vajúdás, spontán meglett, 4380 gramm.

Második gyerek: 2 újjnyira nyitva, 39 hét, 2,5 óra alatt meglett spontán, 4450 gramm.

2019. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!