Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon ezek már a szülési...

Vajon ezek már a szülési fájások beindulása?

Figyelt kérdés
38 hetes leszek holnap. Programozott császárra vagyok kiírva szerdára. De most elkezdett keményedni a hasam és menstruációs görcshöz hasonló görcseim vannak, a farok csontom fáj és a derekam is, néha szúró fájdalmat érzek, de nem vészes. A közérzetem nem a legjobb,a fejem is fáj. Szerintetek menjünk a sürgősségire? Ha nem ma, akkor mikor érdemes? Első baba.
2019. júl. 14. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Én a helyedben bemennék. Nekem sem voltak tipikus tüneteim, mégcsak rendszeresnek sem mondanám, de nem hagyott a dolog nyugodni, így bementünk a kórházba. Kiderült, hogy már aktívan vajúdok és bár akkor hazaküldtek, hogy folytassan otthon (26 órás lett a végére, szóval nem bánom), ha neked program császárod lesz, akkor inkább jobb ha megnéznek.
2019. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Rendszeresek a gorcsok? Meddig tartanak?


Szerintem amig nem vagy biztos benne, hogy ez a szules kezdete, addig raersz bemenni a korhazba, meg akkor is, ha ez mar AZ!

2019. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az időjárás is okozhatja,meg bármikor megszülhetsz.magnéziumot szedd. zuhanyozz le ha elmulik joslós.vizsgáltasd jol magadat az ügyeleten
2019. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!