Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nagyon tanácstalan, elkeserede...

Nagyon tanácstalan, elkeseredett vagyok. Nem fogadja el a tápszert 5,5 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 és fél hónapos, már egy hónapja elkezdetem a hozzataplalast. Egy hete nem hajlandó elfogadni a tápszert, már sokat próbáltam, banán izut is, de hiába. Ahogy meglátja a cumisüveget már készen van. De a vizet viszont issza belőle. Hogyan tudnám rávenni hogy egye a tápszert, azért neki még bőven kellene. Más mindent eszik, amit adok... Nagyon tanácstalan vagyok...
2019. dec. 7. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj másfélét adni


Egyet csak elfogad.


Tejpép kell neki?

2019. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még 1 tipp


Melegen adod?


Hátha hideeb kell neki. Egyik bnőm kislánya csak hidegen itta meg.

2019. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogzik? Az én fiam akkor produkált ilyet, amikor jött a foga és fájt neki ahogy hozzáért és szívni kezdte. Próbáld meg svéd itatópohárból, nekünk az vált be.
2019. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, tej pepet az nagyon megy ..

6. féle tápszer ez most...hidegebb én is próbáltam, de minden hiába. Félek ki ne száradjon, 150 ml vizet iszik meg kb naponta.

2019. dec. 7. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az oldotta meg hogy nagyobb lyukat szúrtam a cumira.
2019. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!