Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana baby fit 3 hetesnek?...

Humana baby fit 3 hetesnek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A kisfiam elég bukós és nem is sokszor bír ki ket etetés között 3 órát.De szépen gyarapszik ezzel nincs gond csak lehet jobb lenne a sűrűbb tápi. A milumil ar-ről olvastam rossz véleményeket, a humana szimpibb de nem HA. Tapasztalatok?

( dokival is fogok beszélni)


2020. jan. 23. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Jo tapszer. En kislanyom szereti. 3eves korig receptre lehet venni. Szeretik altalaba a babak mert banános es tenyleg nem bukik annyit tole
2020. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 éves koráig kapta a kisfiam. Előtte sokat próbáltunk. A többitől nem tudott kakálni. Ez megoldotta és nem is bukta vissza soha.

Olcsó is.

Egy negatívumot tudok róla. Nagyon nehéz csomómentesre keverni. Én botmixerrel csináltam mindig.

Szerintem próbáljátok ki.

2020. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ti mikortól ettétek? Nem okozott gondot hogy nem Ha?

Mondjuk éjjel bitmixelni az erdekes lesz 😂

2020. jan. 23. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Botmixerrel? Basszus mindenki mondja hogy kulonfele praktikakkal csinalja meg.

En meg egyszeruen a ki forralt mar langyos vizet beleontom a cumisuvegbe es razom 2 percig egyaltalan nem lesz csomos. Szoval nem ertem ezt:D es mas is irta ezt hogy o neki se csomos. A lényeg hogy razd par percig es tökéletes. En alapbol nem adtam soha a gyereknek HA tapszert mert ocsmany keseru ize van es a babam nem szerette. Mikor korhazbol jottunk haza adtak a milumil prosyneo HA receptet ugyhogy elosszor azt kivaltottuk de alig vartam hogy elfogyjon. Aztan jott a lactogen harmony de megunta az ízét. Amugy azt is szeretik sokan es olcso az is. Aztan gondoltam a bananos csak izlik neki, azota csak azt eszi. Mast tapszert nem hajnaldo megenni :DD szoval egyaltalan nem okoz gondot hogy nem HA-s. Az szerintem csak annak kell akinek a csaladjaba elofordult allergia. A mi csaladunkba nincs tehat semmi szukseg ra. En ezt hulyesegnek tartom. Elso voltam

2020. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!