Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás

A kérdés

Tápszerhez valaki kever Sinlacot hogy sűrítse? Tapasztalatok? Milyen arányban? 4es cumifejből kijön a tápszer?

Egyelőre fél evőkanálnyit keverek a szokásos tápszeréhez de nem igazán vettem észre hogy sűrűbb lett. Reflux miatt egyébként.

máj. 27. 22:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A sógornőm csinálta , de a fél evőkanálnál jóval többet kell belerakni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont máj. 27. 23:07 Privát üzenet
Mi Nutrilont használtunk. Egyszerűen tökéletesen bevált. Jószívvel ajánlom:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont máj. 27. 23:33 Privát üzenet

Szia. Bocsi,hogy picit Off, de miért nem speciális tápszert kell neki enni? Tényleg nem akarok kötözködni,csak érdekel.

Egyszer beszélgettem a védőnőnél egy anyukával,akinek a babája szintén refluxos volt, nekik akkor ajánlották a tápszerváltást.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont máj. 28. 06:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Váltottunk speciális tápszerre, Humana Baby Fit, refluxos babáknak, viszont még mindig (rejtve) bukós a babám. Ezért mondta a doktornő hogy ezt (a már így is sűrű) tápszert még jobban sűrítsük be Sinlaccal. (Fél kanállal mondta de nem vettem észre változást)

# 4/11Időpont máj. 28. 06:51 Privát üzenet
Rendben :) Így már értem :)

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont máj. 28. 06:52 Privát üzenet

Elég fura tanács. A sinlac nem jó erre. Túl sok kalória így.

Nutritonból egy két mini kanál megteszi

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont máj. 28. 06:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most hogy utána olvastam, igen sokan a Nutritont ajánlják. Csak hát ki vagyok én hogy csak úgy felülírjam a dokinő tanácsát... Így nem is tudom mit tegyek

# 7/11Időpont máj. 28. 07:14 Privát üzenet

Az anyja a gyereknek.

Hülye tanácsot felül lehet írni.

Egy esetben logikus a sinlac, ha a gyereked kórosan alultáplált, ezért kell minden módon plusz kcal-t is belediktálni a sűrítés mellett.

Egyébként a sinlac pont ugyanattól sűrű mint a Nutriton, csak épp a Nutritonban csak szentjánoskenyér van, míg a sinlac teljes értékű pép. Annyi még, hogy a Nutriton vény nélküli, nincs támogatás rajta, nem kap jutalékot a néni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont máj. 28. 07:35 Privát üzenet
Mi próbáltuk a sinlacot sűrítésre vmennyit javult a helyzet, majd inkább speciális tápszer él maradtunk. Milumil AR optimát eszik a fiam, de igazán lényegesen csak az idő segített. Lassan 20 hónapos de a mai napig előfordulnak “köpetek”, illetve sokszor nem is látszik, mert már megtanulta vissza nyelni csak én érzem a jellegzetes szagát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont máj. 28. 08:10 Privát üzenet
Kérdező, az orvos is ugyanolyan ember attól hogy, más iskolát végzett mint te, nem parancsol neked csak tanácsot adhat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont máj. 28. 08:30 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Járt már valaki úgy, hogy a Milupa Szenzitív tápszer inkább megfogta a babáját? Nehezen kakilós gyerkőcnek melyik tápszer vált be végül? Tapasztalatok érdekelnének.
Tapasztalatok? Adhatok neki HA tápszer helyett simát? Indokolatlanul (kezdő szülőként) kapott eddig hipoallergént hogy biztos ami biztos alapon ne legyen valami allergiás...
Humana baby fit (banános) tápszerről mi a véleményetek, mik a tapasztalatok?
Kevés az anyatej van hogy 3 ml tud csak szopizni fiam . Dr. Javasolta egészítsék ki tapszettel. Ez rendben de szoptatni is akarom. Előbb tapszer utana szoptatás vagy fordítva? Tapasztalatok?
Beba Pro 1 tápszerről vélemények, tapasztalatok?
Humana plus 1 tapszer jo? Velemenyek, tapasztalatok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Tápszeres táplálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!