Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meretei alapjan az orvos a 30...

Meretei alapjan az orvos a 30 hetes manomat,31 hetesnek becsuli. Ez azt jelenti, hogy hamarabb fogok szulni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

80 mm fejecske, 60 mm FL ,ket kilosnak becsuli.Kerdeztem, ha nem sok, azt mondta, minden rendben. Aug 2 ra voltam kiirva, lesz ebbol ezek szerint julius is.Ti hogy voltatok ezzel?

koszonom


2009. máj. 28. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltételen. A méretekben ilyenkor már nem csak a terhesség kora hanem a genetikai adottságok is megmutatkozhatnak. Az a táblázat amihez a dokik viszonyítanak átlag méreteket tartalmaznak és abba nem minden baba illeszkedik bele. Lehet, hogy később egy picit visszafog majd a növekedésből, de az is, hogy ezt az egy hét előnyt megtartja. Egyáltalán nem biztos, hogy hamarabb fog születni, de még azt sem, hogy biztos sokkal nagyobb baba lesz.
2009. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A manóm félidőtől kezdve nagyobb volt az átlagnál és a különbség egyre nőtt. A 36. hétre már bőven elértük egy nagyobbacska baba születéskori méreteit. Tény, az utolsó hónapban mér nem nőtt olyan intenzíven, mint ahogy gondoltuk volna. A dokim valóban előbbre várta, uh a 38. héttől kórházban voltam, de nem jött a picikém. Se tágulás, se fájások, semmi nem volt, így végül császár lett - és egy 4 kilós babóca. De egyébként tényleg nem lehet tudni, a mérések is sokat tévedhetnek. Az én dokim nagyon pontosan mért, de hallottam már bő fél kilós +tévedésekről+ is.
2009. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

E miatt nem fogsz hamarabb szülni. Mi 28. hét óta 4 héttel nagyobb méretekkel rendelkeztünk, és egyben vagyok a 40. hét végén.

Simán lehet túlhordás is belőle.

2009. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!