Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hiánycikk a tejmentes tápszere...

Hiánycikk a tejmentes tápszerek. Létezik, hogy hosszútávon sem lesznek? Akkor mit ad az ember egy pár hónapos picinek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg a sok önző parasztot aki mindet felvásárolta, hogy mit fogsz adni ha majd nem lesz, miközben nekik egy évre elég tápszer tornyosul a spájzban... Azért reménykedjünk, hogy a beszállítók lépést fognak tudni tartani a sok elmebajos emberrel.
2020. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Így van, nyugodtan írhatna ide valaki, aki felvásárolt magának hónapokra elegendő tejmentes tápszert, hogy milyen érzés. Elégedett vagy? Jól kicseleztél mindenkit, mi? Hát köszi szépen.

A patikában, ahova mi járunk, várólista van rá.

2020. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlen kell szidni a vásárlókat. Nem biztos, hogy ész nélkül vásároltak. De pl a mi patikákban is csak 2 db szokott lenni abból, ami nekünk kell. Piszok nehéz felvásárolni...

Múltkor férjem ment érte, egy másik patikába. Kértem, hogy hozzon kettőt, de csak 1 volt ott is. Mindez még a pánik előtt.

2020. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Csak nehogy a minőségre menjen a túlhajtás...
2020. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A patikában mindig berendelik,nincs raktáron max 1-2,de most azt mondták rendelnek,de nem tudják mennyi jön majd 😔 2 hónapos a kisbabám. Neten meg láttam olyat aki 2000ért árulja,úgy hogy a többség 360ftért veszi támogatottan.Nem is értem ezen nyerészkednek? Én ingyen oda adtam a konakiont egy ismeretlen anyukának,mert nekünk sajnos nem volt rá szükség,eszem ágában nem volt pénzt kérni érte.

El vagyok keseredve...

2020. márc. 23. 17:56
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha nagyon nem lesz, akkor megbìzhatò helyről kell venni helyette anyatejet, olyan nőtől, aki nem evett tejfehèrhèt, vagy meg kell próbàlni vissza/meg hozni a tejed, es diètàzni.
2020. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Tejmentesből melyiket eszi?Mert ha az nincs esetleg lehetne másik tejmentesre váltani.Nekem van beba tejmentes de az a baj h.bontott.Semmi baja,csak mi tápszert váltottunk.
2020. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
Nekem van egy dobozzal,de nem fogom 2000ft-tól alább adni,mivel én majdnem 3500ftért vettem recept nélkül... abból a pénzből tudok a saját gyerekemnek venni 1 doboz tápszert...ez nem nyerészkedés. Én örülnék neki,ha 2000ftért tudnék venni neki tápszert és nem 3500-ért! Mindenkinek a saját gyerekének a jóléte a legfontosabb. Sajnos ez egy ilyen helyzet. Egyébként mielőtt bármi lepontozna rengeteg babacuccot oda adtam ingyen rászoruló családoknak és sosem vártam érte semmit,de jelenleg ez nem az a helyzet,amikor az ember szívesen adakozik, főleg,ha mondjuk 1 kereső kiesik a családból,mert nem dolgozhat a másik meg gyeden van...csak ugye könnyebb a rosszindulatot látni mindenbe,nem jut eszébe egyik embernek sem, hogy abból a 2ezerből tápszer lesz vagy egy szegényes ebéd az asztalon...Nem mindenki teheti meg,hogy piti pénzekért osztogassa a dolgait.
2020. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Minket nem érint, így nem is tudtam, hogy már ez is hiánycikk. Rendesen felmegy bennem a pumpa. Nem tudom, hogy merre laksz, de esetleg környékbeli faluk patikáiban megkérdezni? Nagyvárosban szerintem nincs esélyed.
2020. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
De az színtiszta nyerészkedés, ha valaki támogatott áron felvásolja a patikát, aztán 2000 ért árulja. Főleg ha már nem kell neki. Ilyen helyzetben, bki... úristen, undorító. Ha nem kell nekem már, mert már.nem azt eszi a gyerek, akkor sem ezen keresek, hiába 3000ért vettem! Ha nem adom el, csak rám rohad! Miért kell meglovagolni az alkalmat, és nyerészkedni? Úgyanúgy add el, mintha nem lenne hiánycikk! Jóérzésű ember nem csinál ilyet! Fúj undorító!
2020. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!