Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit adjak neki tapszer helyett...

Mit adjak neki tapszer helyett . Vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Adott egy 6 honapos baba

Napi 5x eszik abboo ketszer kanalas etelt

Tobbszor nem kel meg neki nem igenyli

A tapszert egyaltalan nek eszi!!!

Sem masik uvegbol masmilyen cumival se.. .. barmit keverek bele 10ml nel tobbet nem eszik

Szoval a tapszeres etkezesei az sima viz

Mit csinaljak hogy meg egye?? Napi 2 kaja az nagyon keves

Mar kb 20fele tapszert probaltunk es egyik se kell neki !!


2020. márc. 31. 09:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%

58%os,a te válaszaidra senki sem kíváncsi.

Tápszert 2 éves korig ajánlott adni, a fiam pedig 3 éves koráig nagyon szerette.

2020. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

35 éve az én anyukámnak azt mondta a gyerekorvos, hogy altasson meg tejet, és a túróhoz (krémtúró jellegű) keverjen gyümölcsöket. Amikor nem főzeléket ad. Szintén olyan 6 hónap körül volt a lázadásom, bár én előtte is csak egyféle tápszert voltam hajlandó megenni.

Jelentem, rendben felnőttem.

2020. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Csináld úgy ahogy az orvos mondja.Majd oviba is tápszert adnak neki.Régen mit ettek te szerencsétlen!
2020. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Jaa és ha nem eszi meg a tápszert?Akkor mit adjon neki?Haljon éhen vagy mi?Egyébkét fiam 5 honapos korátol nem eszi meg a tápszert,kb.9 honapos korátol mindent evett,jééé felnőtt,milyen meglepő.
2020. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
#13 nyilván rád fognak hallgatni az anyák a WHO helyett. :) Te vagy troll vagy, vagy nagyon tájékozatlan.
2020. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Ez az 58%os válaszoló egy brutálisan buta, agyatlan pi**a. Akárhova ír árad belőle ez a parasztság,nem tud szöveget értelmezni, támad és kiforgatja mások szavait.
2020. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak csak kellene még valami. Nekem 10 hónapos kortól utasította el,11 hótól tehéntejet kapott,mai napig (8 éves) azt issza reggel,sojszor este is. De 6 hónaposnak még korai,habár sokan adják,én is kaptam aztán élek még 😊 esetleg tápi gyümölcsel? Pudingnak, főzelèknek megcsinálva
2020. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez esetben én megprobálnék minden kajájába tápszert rakni.


Van sokféle gabona : rizspehely, zabpehely, griz, 7 gabonás pép. Ezeket tápszerrel kikevered és hozzá gyümölcs, zöldség.


Pl

Reggelire zabkása 50 ml tápszerrel + gyumolcs

Ebéd rizs + husi + botmixereleskor 30 ml tapszer higitani

2020. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

58%-os válaszaival ne foglalkozz,biztos egy unatkozó tini.

6 hónaposnak még kell valamilyen tejalapú táplálék. Ha nem fogad el egyfajta tápszert nem szabad azonnal váltani,próbálkozni kell. Nem tudom mit tennék ,valószínűleg tehéntejet adnék neki csak ugye az nem olyan jó de az hogy minden étkezése kanalas legyen az sem jó. Vannak ezek az ízesített folyékony tápszerek,azzal próbálkoztál már? Humana Baby Fittet kipróbálnám a helyedben és ha azonnal nem fogadja el ne add fel.

2020. ápr. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek :)

Hat nagyon max 9honapos koraig akarok tapszert adni utana semmikeppen

2nel tobbszor meg nem fogadja e a kanalas kajat szoval az is kiloove :/

Ha a kajaba belekeverem a tapszert akkor azt sem eszi meg :/

2020. ápr. 3. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!