Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Véletlenül a nagyobbik gyereke...

Véletlenül a nagyobbik gyerekem tápszerét adtam a babámnak, lehet baj?

Figyelt kérdés
A nagyobbik lányom (20 hónapos) Beba junior 1est iszik, a kicsi (2 hónapos) pedig beba pro startot, nem vagyok benne biztos, de lehet hogy véletlenül a junior tápszerből adtam a kicsinek.. Nagyon fáradt, álmos vagyok, mióta megszületett meg rettentő feledékeny vagyok, nem tudom de lehet hogy felcseréltem a kettőt.. Védőnő nem veszi fel a telefont...
2020. márc. 31. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalomtól semmi baj nem lesz.
2020. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Más a vitaminösszetétele, ennyi.
2020. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Ezért nem kéne már egy majdnem 2 éves gyereket tápszerrel tömni!
2020. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Huhh 3as,te már megint itt vagy? Nem unod ezt a bunkóparaszt stílust? Meg a tápszerellenességet te saját döntésből egyedülálló szuperanyu. De igen, tápszert adok neki, mert kell és mert szereti és mert 1000szer jobb a tejnél.

Trollkodni jársz ide vagy alapból ennyire keserű, rosszindulatú nő vagy akinek nincs jobb dolga? Sajnálom a kislányodat.

2020. márc. 31. 13:02
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gond nem lesz. És add neki bátran a tápszert vagy később a tejitalt én is inkább azt adnám mint a bolti tejet. Jobban ellenőrzött és csomó plusz dolgot is bele tesznek. 😊
2020. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baj nem lesz. Amúgy a védőnő is azt mondta, hogy érdemes 2 éves koráig tápszert adni, jobb mint a tej vagy a tejital.
2020. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom ki az a megint??Miért is sajnálod az én gyerekem?Egyébkén tápszer ellenes vagyok és??Mi közöd hozzá?Persze hogy azt mondják jobb mint a tej,hisz el kell adni.A sok majom meg elhiszi.Áruld már el,mitől jobb egy majdnem ovodásnak a tápszer??Fogalmad sincs..
2020. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen majdnem óvodás? Másfél éves kisgyerekről van szó.
2020. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 3as oke hogy tapszer ellenes vagy de nem minden anya tud tejet adni a babajanak akkor meg kell valamivel etetni. Remelem egyszer majd at eled azt amit en es hogy ra kenyszerulsz majd te is a tapszeres etetesre. Bocsi kerdezo nem tudtam ki hagyni engem is irrital ez a bunkosag
2020. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
A gyerekek 2 éves koráig ajánlott az anyatej, annak hiányában a tápszer. Amennyiben az anya-baba páros igényli bátran mehet tovább is. :) WHO. De nyilván van aki okosabb náluk. 🤷🏻‍♀️
2020. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!