Jart mar valaki hasonloan?

Figyelt kérdés
Ha ejjel ker kajat 7,5honapos babam akkor szinte egesz delelott nem hajlando enni semmit. Nehezen ha el is fogad akkor is csak 2-3kanalal. Mar ez megy 3-4 napja. Ma is hajnali 3kor evett azota csak 3kanal pepet fogadott el. Tapszert egyalatalan nem fogadja el nappalra. 🙁 mar nem tudom mi tevo legyek.
2020. ápr. 10. 08:58
 1/4 anonim válasza:
100%
Talán át kéne szoktatni a nappali etetesre, vannak etvagyfokozok kicsi gyerekeknek, es akkor szerintem kevesebbszer kelne fel éjjel, vagy kicsit told ki az esti etetést és talán kibirja reggelig
2020. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Este 11kor eszik tapszert de ennek ellenere egyszer ebred kb 3-4kozott akkor is eszik 150ml. Eddig nem voltak ilyen problemak.
2020. ápr. 10. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Itt vagy még? Mi van veletek azóta?

Az én babám most 7 hónapos és szóról szóra ugyanebben a cipőben járunk, mint amit leírtál.

2020. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó itt vagyok nekünk a foga volt a ludas. Igaz eltartott 1hetig is mire kibújt de ahogy kibújt vissza jött az étvágya.
2020. aug. 26. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!