Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Aki járt hasonlóan tudna...

Aki járt hasonlóan tudna segíteni?

Figyelt kérdés

6hetes babámról kiderült,hogy refluxos.

Kapott sűritményt nutritont..

Kap hasfájásra espumisant is..

A kórházba egész jó volt már ,viszont 2napja sírós nem alszik ,és minden evés után hígat kakil..

Eddig napi 1-2volt a kaki száma,de 2napja ez megnövekedett..nem tudom,hogy ez most mitől van nála..

Milumil pepti pronutra a tápszere..

Max 90milit eszik meg többet hiába próbáltam,kitolja az üveget vagy pedig visszajön neki.

Holnap viszem mérni a védőnőhőz mert hetente nézik a hízását.

Most 3710gramm és kevésnek tartják.

A kórházba azt mondták elég a 90mili valószínű ennyit igényel.

Holnap persze megkérdezem, csak érdekel más esetleg járt e így?


2019. dec. 12. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

kb minden baba refluxos. nem kell ezzel annyit törődni. Majd a második gyereknél észre se veszed ;)

Tapasztalatból mondom: első gyereknél kb tüsszent egyet máris mentő, a többinél meg kb eltörik a keze? nem baj összeforr... :D

2019. dec. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Második baba :)

Az első nem volt az azért is ismeretlen ez nekem..

2019. dec. 15. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

:D


Akkor nyugi, kinövik a refluxot. Természetesen mindenféle szirszart próbálnak az emberre rásózni amivel állítólag lehet rajta segíteni, de mind felesleges és kamu vagy többet árt mint használ.

Enyhén megdöntötten feküdjön úgy hogy a feje feljebb legyen, kb ennyi ami valamit is használ. Azonkívül meg sok anyagpelus legyen kéznél amíg ki nem növi kb félévesen.

2019. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!