Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki hasonlóan?

Kitty29 kérdése:

Járt már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
24 hetes 4 napos terhes vagyok és jelenleg étvágytalansággal küzdök nem kívanok semmit.Terhesség elején a reggeli rosszullétek miatt aztán az végetèrt azután jött az össze vissza evés (házi kacsazsír erdeigyümölcs jammal súltkrumplit fagyival.colat kivantam de nem sokat meg a szénsavas vizet,marscsokit joghurtot gyümölcsöt stb.... most meg alig eszem tejet kívánom de laktózérzékeny vagyok.Éjszaka szinte semmit nem alszom napközben is csak 2 3 órát
2019. okt. 8. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én állandóan csak gyümölcsöt ettem. Mást nem kívántam. Barátnőm meg krémtúróval ette a pörköltet. Mindenki más. Az alvás meg csak rosszabb lesz. Sajnos a terhesség nem mindenkinél kényelmes dolog.
2019. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban igaz az hogy minden terhesség más és más a kisfiammal nem voltam rosszul nem volt a terhessegel gond. A másodikkal annál inkább első 10hét rosszullétek aztan 2 hetig kivanos voltam aztan jott az álmatlanság a rémálmok aztán az étvágytalanság majd a lepény le csúszott a méhszájra
2019. okt. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!