Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akinek a babaja elutasitotta...

Akinek a babaja elutasitotta a tapszert es helyette pepet adott neki vacsorara azoktol kerdeznek?

Figyelt kérdés
Ha ejszaka fel kell enni mit adtok ilyenkor neki?
2020. ápr. 22. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Éjszaka nem etetném péppel. Bár az én fiam megitta a tápszert. Ha egyáltalán nem issza akkor váltani kell másik tápszerre. Mennyi idős?

Éjszaka nem adnék mást neki.

2020. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a gyerek. Barátnőm az egy év feletti kislányának kevert bele kakaót.
2020. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat le maradt 9,5honapoa
2020. ápr. 23. 02:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat le maradt 9,5honapos
2020. ápr. 23. 02:56
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

A fiam 7 hónaposan hagyta el a tápszert. Konkrétan teljesen. Nem volt hajlandó meginni. Próbáltunk többfajtát, a végén már úgy kanalaztam bele, kihányta. Egyszerűen nem kellett neki.

Ekkor ugye már hozzá volt táplálva, a tejalapú táplálékot tejpép formájában kapta. Este tápláló vacsorát kapott. Hozzátáplált ételt, vagy pépet. Éjjel pedig nem kelt fel, mivel már 3 hónapos kora óta átaludta az éjszakát. Ha tápláló vacsorát kap, akkor azért egy 9,5 hónapos gyerek éhség miatt már nem nagyon kel fel. Annak más oka van. Nálunk pl. ebben az időben a fogzás volt, vagy egy betegség, ha ennyi idősen éjjel ébredt a gyerekünk. De ha felkelt volna éjjel a gyerekem csak úgy, biztos nem adtam volna neki tejpépet az éjszaka közepén. Nyilván ha hozzá van szoktatva, hogy eszik még éjjel is, akkor az más tészta, de konkrétan ha fel is ébred egy ekkora gyerek még éjjel, akkor az nem éhség miatt van, ha megfelelő mennyiségű és tápanyagú vacsorát kapott. Szerintem. De mondom, nincs tapasztalatom, mert ekkora korában nem kelt éhség miatt fel a fiam.

2020. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!