Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Homerozesrol kerdeznek,...

Homerozesrol kerdeznek, olyantol akinek mar nem lehet ujat mondni?

Figyelt kérdés

Reggel 6kor szoktam merni.

Minden szabalyt betartva stb.. viszont a honapba 3x is elofordult, hogy szarabb volt az ejjel, es nem tudtam merni,csak 8kor. Mind a 3x kozel 4fokkal tobbet mertem.. oke, hogy nem halal pontos ha nem ugyanakkor merem, na de ennyire? 2 gyerek mellett nem mindig sikerul a meres


2020. ápr. 22. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez amúgy tényleg furcsa, mert velem is ez van, még akkor is, ha csak 1 órával később mérem. :O
2020. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én éveket mérőztem, csak akkor volt eltérés szembetűnő, ha nem aludtam egyhuzamba 4 órát. Nem a mikor számít, hanem inkább a mennyi alvás után. Ha nem tudtál rendesen aludni mérés előtt, akkor inkább aznap ne vedd számításba. Használj mellé éh tesztet, akkor nem csúsztok le az ovuról sem.
2020. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi :) nem babatervezes most a célom, azt ugyan nem irtam. Egyeb okok miatt kell homeroznom, es pont az ovunal kene toppon lennem, de a gyerekeim tuti akkor zavarnak be 🤦‍♀️ amugy csinaltam ovutesztet is, az negativ lett, vegig 3 napja.
2020. ápr. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!