Tápszer után kell víz?

Figyelt kérdés

Anyatejet is eszik a babám, de sajnos pótolni kell. Anyósom és az enyém is azt mondta hogy adjak neki vizet utána, mert a tápszeről szomjasabbak. Viszont nem említette se a védőnő, se a doktornő, igz nem is kérdeztem eszembe se jutott.

Ez tényleg így van?

Ha igen, mennyi vizet adjak neki?

3 honapos.


2020. máj. 6. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell. Soha.
2020. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Próbáld meg persze, hátha szomjas, ha nem igényli úgysem fogja elfogadni. A fiam sosem kérte, egészen addig míg el nem kezdtünk hozzátáplálni.
2020. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell. Hiteles forrás:

[link]

2020. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Bukás után szoktam kínálni vízzel, mert fehér trutyis marad a szája. Iszik egy két kortyot és annyi, máris tiszta a szája.

2020. máj. 6. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL, de ha szomjas, adj neki. Babám 100% tápszeres, nagyon vízigényes, orvos és védőnő engedélyével babavizet iszik. 6 hónapos lesz.
2020. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hozzataplalasig nem adtam neki vizet. Szerintem nem kell
2020. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húgom itatta vízzel mind a 3at. Felnőttek, semmi bajuk.

Én szoptattam, úgyhogy saját tapasztalat nincs.

2020. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!