Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszerváltás utàn mennyi idő...

Tápszerváltás utàn mennyi idő alatt derül ki, hogy megfelelő-e a babànak?

Figyelt kérdés
4 hetes baba. Milumil HA optima startról váltottunk beba HA szenzitívre hasfájás, szorulàs miatt. Tegnap evett 2szer bebát, ma már csak ezt kapja. Érdekelne, ki mennyi ideig adta, mire kiderült, hogy jó vagy sem?! Köszönöm!

2019. júl. 1. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahelyett, hogy a sokadik kérdést teszed fel itt, miért nem kérsz segítséget a gyermekorvostól?
2019. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Pár napon belül látni fogod, hogy fáj e a hasa, tud e kakilni. 1-2 hét nagyon max. Ha nem jön be akkor próbáld ki a milupa szenzitívet, mi is a milumilrol váltottunk erre, és nagyon jó volt. Megszűnt minden hasfájás és kaki gond.
2019. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Hamar, néhány nap. Mindhárom gyerekemnél volt több tápszerváltás.
2019. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon türelmetlen vagy, adj neki időt! Azért is sírhat mert stresszelsz, nem csak a hasa miatt! Babamasszázs, séta, vagy ha a háttérbe nyugtató babazenét játszotok le neki, attól is megnyugszik..tényleg sokadik kérdésed már..a beba szenzitív nem hasmenés ellen jó? Inkább milumil comfort kellett volna az van szorulásra...
2019. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanígy voltunk. Csak mi a Beba Optipro HA starttal kezdtük, aztán váltottunk Beba Ha sensitive-re, pár nap alatt elmúlt a hasfájása. Valószínűleg egy picit laktóz érzékeny (majdnem mindenki az a családban) ebben pedig 60%-al kevesebb laktóz van. Nekünk bejött.
2019. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! Nem vagyok türelmetlen, várjuk a hatást, csupán érdeklödöm, hogy általában mennyi idő után várható változás, ha lesz egyáltalán. Első valaszoló... Nyilván megbeszélem ezeket a dolgokat a gyermekorvossal, de ne legyen már baj, hogy érdekelnek más Anyukák tapasztalatai! Gondolom más is ezért teszi fel itt a kérdéseit.

A Beba ha szenzitív székrekedésre is jó egyébként.

2019. júl. 1. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok..nyugi lesz változás, de ez tényleg idő kérdése sajnos! Azt hiszem 5 féle tápszert próbáltunk mire meglett a megfelelő! Valamelyikről pl 1 nap alatt derült ki hogy nagyon nem jó. Meg az emésztőrendszere is fejletlen még. Kitartás, enyém most a fogzás miatt sír egész nap, de nem tudok mit csinálni ez van, ez is elmúlik egyszer..
2019. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a helyedben offolnám a nestlés beba termékeket. Egy rakás szemét az összes. Tesóm babája mindegyiktől rosszul lett amit próbáltak. Kíváncsiságból kipróbáltam nálam mit eredményez. Hát ha valaki hasmenést akar akkor nagyon ajánlom. Egyébként mint táplálék nem. Gondoljátok végig mit adtok a gyermeketeknek. Nővérem azóta csak otthon készült ételt ad a kicsinek. Egyébként azóta többen is jelezték neki, hogy náluk is okozott problémát.
2019. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Huuu mennyi jó indulatú ember van :) sajnálom az ilyen hozzáállást! Pár nap elvileg de minden babánál más. Nekem azt mondták h maxi 2 hét és látni fogod h jobb-e v sem.
2020. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!