Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert tényleg ki kell...

Tápszert tényleg ki kell dobni 3 hét után?

Figyelt kérdés
Csak néha használjuk, leginkább ha elmegyünk otthonrol és ott nem tudom szoptatni. Így kb a tizede fogy el 3 hét alatt. Lefejt tej nincs, mert épphogy elég a tejem

2020. febr. 5. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem.De mennyi idős? Mert van folyékony kész tápszer is 6 hótól.
2020. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem kockáztatnék. Nem véletlenül van ráírva.
2020. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Arra a fajtara amit mi hasznalunk 4 het van irva, en szemely szerint be is tartanam/tartottam. Minel kisebb a gyerek, annal jobban meggyotorheti egy etelmergezes, babaknal oedig nagyon sulyos lehet, mert konnyen kiszaradnak.

Nyilvan nagy esellyel nem lenne semmi baja, de maradek tapszer nekem annyit nem ert soha, hogy kockaztassak.


Anugy azert nem lehet sokaig biztonsaggal adni, mert ugye a tapszer por formaban sem steril (nem is lehet, teljesen normalis, hogy bacik vannak benne, amik x mennyisegben nem okoznak gondot). De onnantol kezdve, hogy felnyitod, mar nem legmentesen zart es minden egyes alkalommal, ahogy kinyitod a zacskot/dobozt erintkezik a levegovel, a kevego paratartalma miatt pedig szobahomersekleten a bacik szepen szaporodni kezdhetnek. X ido utan pedig elszaporodhatnak annyira, hogy etelmergezest okoz.

Nyilvan leteszteltek, hogy melyik tapszernel mennyi ido kell ahhoz, hogy elerje azt a szintet, ami mar nem biztonsagos, gondolom igy lett 3 het es 4 het meghatarozva, stb.

2020. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kérdezd meg a gyerekdokit, nagy eséllyel tovább jó, mint 3 hét.
2020. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen mindegy, megromlik-e tényleg, ne a kisbabádon kísérletezz.


Van a Milupának/Milumilnek egy pizsama hami nevű folyékony tápszere, vedd azt és akkor csak az adott adag maradékát kell kudobni.

2020. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
En nem dobnam ki. Hagynam meg par hetig amig latom hogy nem csomosodik ossze es még epsegbe van:D
2020. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!